Güvenilir Medyum Bulmak Çok Zor

Arkadaşlar merhaba. Ben de birçok kişi gibi büyüye inanan biri olarak birkaç kişinin önerisi üzerine Medyum Nehir isminde bir kadınla görüşme yaptım. Âşık olduğum erkeğin karısından boşanması için bu yolu seçmiştim ve onları bu şekilde ayıracağıma inancım tamdı. Platonik aşk yaşamanın ne kadar acı bir şey olduğunu çeken bilir. Evli, mutlu, iki güzel evlada sahip olan bu adamı kalbimden söküp atamıyor olmanın ıstırabı içerisinde kafayı yemiş durumdaydım. Aşktan gözü dönmüş biri olarak Nehir adındaki bu kadını tek çare olarak görmüştüm.

Sahtekâr Medyumun Gerçek Yüzü

Kendisiyle telefon görüşmesi yaptığımda benimle yüz yüze konuşmak istediğini belirtti. Ben de bunun üzerine evine gitmek için randevu aldım. Evine adım attığımda evinin bekleme salonu olarak ayırdığı bölümde benim gibi onlarca insanla karşılaştım. Randevu saatim geldiğinde hocanın karşısına oturdum. Hakkımda bilgi edinmek için bana hayatımla alakalı birçok soru yöneltti. Suallerini birer birer cevapladıktan sonra asıl meseleye geldik. Beni anlayışla dinledikten sonra domuz büyüsünün gerekli olduğunu söyledi. Çok etkili ve keskin bir yöntem olduğunu belirterek fiyat konusuna geldi. Söylediği miktar gerçekten yüksekti fakat itiraz etmedim. Özel olarak hazırladığı tuhaf yağ karışımını elime tutuşturdu. Hazırladığı yağı adamın evinin kapısının önüne dökmemi istedi.

Hayatımın En korkunç günleriydi

Bin bir korku, güçlük ve endişeyle söylediklerini harfiyen uyguladım. Aradan biraz zaman geçtikten sonra olumlu giden hiçbir şeyin olmadığını fark ettim ve kendisine tekrar ulaşmaya çalıştığımda adresini ve telefonunu değiştirdiğini öğrendim. Bu benim için her şeyi anlamış olmamın kanıtıydı. O an da yaşamış olduğum hayal kırıklığını size tarif etmemin imkânı yok. Böylelikle yalanla dolanla ayakta uyutulmayla sonlanmış acı bir tecrübenin sahibi oldum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 954 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.