Medyum Bilen Hoca beni 7 bin tl dolandırdı

medyum bilen Hoca tarafından dolandırılmış olmanın acısını hala yaşıyorum. Evet yanlış duymadınız size kendisini çok iyi bir medyum gibi gösteren medyum bilen hoca aslında sadece ve sadece bir dolandırıcı. İnsanların parasını alıp kaçmaktan ve insanların ahını almaktan başka yaptığı ve yapabildiği başka herhangi bir şey bulunmuyor. Güzel bir bakkal dükkanı mahallemiz içerisinde bulunuyordu ve gerçekten de çok iyi şekilde işliyordu. İşten çıktıktan sonra babam sana burayı devir alalım ve bu bakkalı iş yerin yap hem çok güzel çalışıyor dedi. Bende bunun üzerine iyi bir fikir olduğunu düşündüm ve birikmiş paramın üzerine bir miktar kredi çekerek bu işe giriştim. Çok geçmeden aldığım bakkal dükkanı 3 sene içerisinde koca bir market haline geldi ve gerçekten de çok iyi para kazanıyordum. Daha sonra karşıma bir kız çıktı ama bu kız hiç sevmeyeceğim ve karakter olarak bana uygun olmayan bir kızdı. Benimle tanışmak görüşmek istediğini açık açık dile getirse dahi hiç bir şekilde onun bu tekliflerini kabul etmedim. Çünkü nasıl desem bir şekilde paramda ve malım da gözü olduğunu hissediyordum ve bundan dolayı da kabul etmiyordum. Gel zaman git zaman bu kızar karşı bir şeyler hissetmeye ve ardından da ne isterse aynı anda yapmaya başlamıştım. Babam ve annem bu duruma çok tepki gösteriyor ve onlara da karşı geliyordum ama zaman zaman bunun yanlış olduğunu biliyor olsam dahi hiçbir şey yapamıyordum. Sonra annem yakın bir akrabadan nohut büyüsü adında bir büyü türü duymuş ve üzerimde nohut büyüsü bulunabileceğini düşünerek beni medyum Bilen Hoca tarafına götürdü. Medyum Bilen Hoca benim paramın ve marketimin olduğunu duyunca benden bulunan nohut büyüsü bozma işlemi için tam 7 bin tl para istedi ve bende mecburen kabul ettim. Ertesi gün gelin dedi ama gittiğimizde ortalıkta yoktu ve yanında ki evde bulunan insanlar biz gittikten sonra hemen taşındığını söylediler. Anladım ki medyum Bilen Hoca tamamen bir dolandırıcıymış.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

hacimsimla
Bu makale hacimsimla tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1632 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
22 Hayır

“Medyum Bilen Hoca beni 7 bin tl dolandırdı” için 8 yorum var.

  1. Tamamen benim hatalarımdan dolayı eşim beni terk etti. Suç bendeydi o yüzden bir şeyler yapmalıydım. Onu geri döndürmek için papaz büyüsü yaptırmak adına [email protected] üzerinden iletişime geçtim. Eşim beni affetti, teşekkürler Medyum Dolunay.

  2. En yakın kız arkadaşım eşimi ayartıp yuvamı dağıttı. Çocuklarımla ortada kaldım. Annem Medyum Dolunay ile görüşmemi söyledi. Pişman olmaları için Papaz Büyüsü yaptırdım, eşim bana geri döndü ve arkadaşım da bizden uzaklaştı.

  3. İşlerim bir yıldır kötüleşti. Neredeyse işi kapatma durumuna geldim. Son çare olarak Medyum Dolunay ile görüşüp kişiye özel havas yaptırmaya karar verdim. O olmasaydı belki de şu an iflas etmiştim.

  4. Üç yıldır sevdiğim bir kadın var ama yüzüme bile bakmıyor. Ben de aşktan perişan oldum. Sevdiğine kavuşma için vefk yapan Medyum Dolunay sayesinde şimdi sevdiğim kadınla beraberim ve çok mutluyum, teşekkürler.

  5. Komşumun kocası beni taciz ediyordu ve eşime de korkudan söyleyemiyordum. Arkadaşım Medyum Dolunay ile görüşmem için telefonunu verdi. Uzaklaştırma büyüsü yaptırdım ki artık komşum beni görünce yolunu değiştirir oldu.

  6. Oğluna aşırı düşkün bir kayınvalidem var ve beni de kıskanıyor. Tatlı dil işe yaramayınca uzaklaştırma büyüsü yaptırmak için Medyum Dolunay ile konuştum. Şimdi daha normal davranıyor ve evliliğimizde soruna yol açmıyor, sağ olun.

  7. Görümcem eşimi aşırı etkiliyor ve kavgaya neden oluyordu. Evimizden de çıkmadığı için Papaz Büyüsü yaptırdım. Şimdi eşim onu dinlemiyor bile. Sayenizde rahat ettik, iyi ki varsınız Medyum Dolunay.

  8. Eşimin iş yerindeki bir kadın ona musallat oldu. Biz de beraberce Medyum Dolunay sayesinde soğutma büyüsü yaptırdık. Kadın gerçekten de aniden soğudu ve eşimin yakasını bıraktı. Çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.