Medyum Olcay Kişiye Özel Çalışma

Merhaba iyi akşamlar. MEdyum olcay ile kişiye özel çalışma yaptık. Eşimin ailesinden uzaklaşması soğuması bana ve aileme bağlanması için yaptım. durum biraz karışık gibi dursada normal aile ilişkileri eşimle severek evlendik ama eşimle evlenmemi ne onun ailesi nede benim ailem istemedi ve bunlara rağmen evlendik zorlukta çıkarmadılar sadece sonrasında olan herşey için biz demiştik zırvaları çektim. eşim ailesine çok bağlı ve evlensek bile evine çok sık gibip kalıyodu bayramlarda bazen aileme gelmek istemiyodu ve ailem için büyük bir sorundu. medyum olcay bey ile konuştuk en uygununun kişiye özel çalışma olduğunu söyledi ve gerçekten para hiç sorun değildi hemen başladık. eşim aileme çok ısındı. kendi ailesinden beklediğim bir uzaklaşma olmadı ama eskisi kadar sıkta görşmüyo ama aileme olan sevgisi çok hoşuma gitti. çok memnunum bu durumdan.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

tarik
Bu makale tarik tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1116 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

“Medyum Olcay Kişiye Özel Çalışma” için 2 yorum var.

  1. kimsenin yapamadığını yaptı kişiye özel işlem ile olcay bey daha önce denemediğim yol kalmamıştı

  2. kişiye özel işlemler bu gibi durumlar için iyi normal sıradan methodların dışında duruma göre hazırlıyor olcay bey en iyi ben bilirim birde seliin hanım var burada arkadaşım oda sonuç aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.