medyum olcay tavsiye ediyorum

medyum olcay ile bende çalıştım dört ay önce bana öncesinde vefk diye bir işlem önerdi onu yaptık ama ben vefki düşürdüm vefk bozuldu , kendisine durumu arz ettim vefkin bozulma olasılığının yüksek olduğunu söyledi, zaten günler geçmek bilmiyor sıkıntılar büyüyor dayanmaya gücü kalmıyor insanın bunu da duyunca iyice yıkıldım inanın ki parası umrumda değil ama bu çaresizlik insanı asıl yıkan o , eşim artık eve de gelmemeye başlamıştı tam birazcık düzelme olurken o da zerre zerre bunu duymak beni adeta yıktı.

kendisiyle konuşurken artık çabuk sonuç almak istediğimi söyledim o da kişiye özel olarak uygulanan sabit metod olmayan işlemlerden bahsetti bana bana bahsedilen işlemlerde süresi bakımından beni açıkçası etkiledi . yorum yazan arkadaşa katılmamak elde değil vefkin maliyeti yanında bu işlemin maliyeti oldukça ama oldukça fazla ancak içinde bulunulan durumu göz önüne aldığımda aslında çok da bir para değil neyse işin para kısmı gerçekten bu tarz meselelerde bana göre konu değil .

ben kabul ettim bana bir kargo gönderdi bu vefk gibi değil içinden anlam veremediğim garip garip bir sürü malzeme ve bir sürü vefk gibi şeyler çıktı itina ile paketlenmiş arkasından aynı bana da yapmam gerekenler bildirildi ben de yapmaya başladım bazı yerleri gerçekten zorlayıcı alışın olmadığın için ama çabuk bitiyor 8 günde yapacaklarım bitti ve eşim adeta değişime uğradı karakter değiştirdi ben böyle birşey görmedim diyebilirim hala daha ruyasını mı görüyorum gerçeğimi yaşıyorum anlamış değilim o adam gitti farklı bir adam geldi .

uyarılara gelecek olursak , medyum olcay alanında başarılı ancak biraz sitem etmemek elde değil çünkü sanırım kendi yoğunluğundan inandığı bazı doğruların peşinden koşulsuz gidiyor ben hala anlamış değilim bu kadar etkili bir işlem varken bana neden vefk önerdi kendisine bunu sordum kendisi maddiyattan bahsetti ama bana kalırsa yeterli bir sebep değil bana kalırsa o an çok uğraşmak istemediğinden aynı şeyleri tarif ediyor . anlarım maddiyat bir sebeptir ama bir hizmet veren olarak elinde ki herşeyi bir kişi anlatmak zorundadır diye düşünüyorum.

medyum olcay düzgün bir insan , sorduğuna cevap verir aramalara genelde çıkar maillere sürekli cevap verir düzgün bir insandır işinde başarılıdır ama kendisini de buradan uyarıyorum kendine danışanları doğru yönlendirmeli benim cebimi düşünmek ona düşmez rakamını söylesin yapsın sonuçta hepimiz canımız burnumuzda başvuruyoruz .

bu kadar eleştiri yeter diye düşünüyorum bana kalırsa kişisel düşüncem çalışabilirsiniz güvenebilirsiniz ama bu satırları okuyorsanız mutlaka sorun daha ne yapabiliriz diye çünkü siz bunu demeden o şunu da yapabiliriz demiyor .

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

zeyno
Bu makale zeyno tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1116 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
22 Hayır

“medyum olcay tavsiye ediyorum” için 3 yorum var.

  1. yav adam ne yapsa yaranamiyor size herkez sizin verebileceginiz paralari veremiyor imkan meselesi. bu kobuda bence olcay hocayi yargilama adama dua et.

  2. Bende celp yaptırmıştım ama hatam yüzünden ısşandı celp gerçekten olcay bey bu işlemi söyleniyor ya vefk diyor yada celp ben sürekli demesem vakit kaybetmek istemiyorum diye bu işlemde war demiyecek bende arkadaşın yaptığı işlemi uyguluyorum şuan malzemeler geldi bakalım sonuç neolacak zeyno hanım benide bilgilendirirmisiniz tam olarak içimde bir sıkıntı var

  3. size katılmıyorum bu konuda, biz kendisiyle görüştüğümüzde bana bahsetmişti bu çalışmalardan ama rakam olarak beni aşar dedim. sizin şahsi fikriniz bu yönde olabilir ama herkesin ekonomik koşulları aynı olmuyor , vefk için ödediğim rakam diğerlerinin istediği rakam yanında çok uygundu ben şaşırdım sizin dediğiniz o işlemin maliyeti çok yüksek. insanlar bu işin ne kadar masraflı olduğunu bilmiyorlar bende araştırdım öğrendim malzemeleri çok pahalı ama insanların ceplerindeki parada malum. en genele hitap edecek seanslardan bahsetmesi normaldir bana göre ,işe de yarıyor sadece süreç biraz uzun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.