Sevdiğinden Haber Almak İstiyorsan Medyum Olcay’a Kulak Ver

Ben Ankara’da yaşayan, dul bir erkeğim. Geçen sene bir kızla tanıştım bir arkadaşım vasıtasıyla. Eşimi kaybettikten sonra kimseyle olamayacağımı düşünüyordum, ama Allah’ın işi bu ya, oluyormuş. Bu kızı çok sevdim ben. Ama aradan 8 ay geçtikten sonra bir daha onu hiç göremedim. Ben de çok fazla param olmadığı için çok istememe rağmen başka bir yardım alamadım. Biraz önce @insomniac rumuzlu arkadaşın yazdığı bir soruyu gördüm. O da sevdiğinden haber alamıyormuş, bana birini önerir misiniz demiş. Arkadaşım, açıkçası benim buna ayıracak bir maddi kuvvetim yok. Ama ben yine de Medyum Olcay Hoca’nın internet sitelerini takip ediyorum ve etkili olduğu söylenen bir duayı okumaya başladım. Bugün bu duayı okuduğum 10. gün. Hala ondan bir haber alamasam da, en azından endişelerim azaldı ve belki de birkaç zamana ondan bir haber alırım diye umut ediyorum. Okuduğum dua ise şu, sitesinde yazıyordu: Allahümme innî es-elüke Yâ Hayyu Yâ Kayyûm, Yâ Zel Celâli vel ikram. Yâ men lâ-terâhül uyûn, Velâ tehâlütühûz zünûn, Velâ ten-utühut-tâiûn, Yâ men emrihî beynel kâfi ven-nûn.
İnnemâ emrühû izâ erâde şey-en en-yekûle lehû kün ve yekûn.
Es-elüke en tülkal mehabbete vel meveddete beyne falan ibni falane ve kezâ.
Bi hakki hâzihil âyâti; Yühibbûnehüm ke -hubbillâhi vellezîne âmenû eşeddü hubben lillâh.
Lev-enfakte m-fil ardi cemîan mâ ellefe beyne kulûbihim, velâ kinnellâhe ellefe beynehüm, innehû azîzün hakim*
Ve-elgaytü aleyke mehabbeten mînnî, ve-li-tüsnea alâ aynî.
Kim bilir, belki bu dua sayesinde o da beni rüyalarında görmeye, özlemeye başlamıştır ve yakında ortaya çıkacaktır… Göreceğiz zamanla. Ama sen yine de maddi kuvvetin varsa Olcay Hoca’ya bir telefon aç ve yardımını iste. Onunla kim konuşsa olumlu sonuç alıyor, hemşehrim kendisi ve hakkında hep iyi şeyler duyuyorum. İnşallah sen de sevdiğine kavuşursun, ben de.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

erdemcan
Bu makale erdemcan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 1086 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.