vefk sonuç veren bir işlem tercih edilebilinir

medyum olcay ile vefk çalışması yaptım bütçeme göre en uygun olan o olduğu için onu seçtim malum öğrencilik , bu çalışma için kesin diye birşey bana söylenmedi belli bir olasılık verildi, vefkim on gün gibi bir sürede bana ulaştı. Vefki taşımaya başladım internette ve facebookta bir çok yerde medyum olcay ile çalışan insanların yorumlarını gördüm genelde çabuk sonuç alanlara bakıyoruz dikkatımızı onlar çekiyor, bende benimki olmayacak diye düşünmeye başladım yirmili günlere geldiğimde,olcay hoca vefkin genelde aslında kırk günden sonra yapılan final bakımında verilen sonuç aralığında hareket sağladığnı söyledi ancak sabırsız oluyoruz genelde bu süre benim için o bakımdan çok zor geçti, 38.güne geldiğimde erkek arkadaşım bana mesaj attı bir kaç kez mesajlaştık hepsi o vefkin elementlerle buluşturulması gerekiyormuş onu da yaptım , final bakımında vefkimin çalıştığını söyledi şu tarihler arasında amacına uygun gelişmeler olacak dedi. bekleme süremin son gününde tekrardan mesaj geldi bana bu sefer faha farklıydı o gece konuştuk ertesi gün buluştuk ve yeniden başladık. Nasıl dönüyor derseniz öyle yana yakıla bir dönüş olmuyor ama sadece dönüyor diyenlerede katılmıyorum sevgi ve özlemle ciddi düşünerek geliyor, kedi köpek gibi değil normal insan gibi bir ilişki yaşar gibi geliyor bu da bence yeterlidir. medyum olcaya teşekkür ederim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Kuala
Bu makale Kuala tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1292 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
21 Hayır

“vefk sonuç veren bir işlem tercih edilebilinir” için 4 yorum var.

  1. Cicek gelisme varmi vefkinde. Kuala element birlestirme islemi zormu yani bizmi yapiyoruz onu. Bnm bugun 16.gunum geri getirme vefki yaptirdim gelismeler var gibi ama tam dgl sanirim sabirsizlikla bekliyorum. Beklemek gun saymak cok zor bu durumlarda

  2. .Kuala bende vefk yaptirdim bugun 7.gunum.sen hangi vefki yaptirmisrin.ben de umitsizlige dusuyorum

  3. valla ben ebcettei vefkti anlamıyorum benim derdime beni sıkntıya sokmadan çare olsunlarda başka bişey istemem

  4. peki ne kadar zaman geçti üstünden sonuç aldığınızdan beri? soğukluk oluyo mu etkisi sürekli mi merak ediyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.