ARKADAŞLAR ACİL BİLGİ PAYLAŞIMI !-Kişiye özel çalışma

Merhaba;

Bende bu süredir bu sitenin müdavimi oldum. Aranızda eskiden beri Olay Hoca ile çalışan tecrübeli arkadaşlar var. Sizden acil bir bilgi paylaşımı isteyebilir miyim? Bende kişiye özel uygulama yapıyorum lakin uygulamalarımdan birini yetiştiremedim. Çok üzgünüm, elimden geldiğince hızlı okudum ama yetişmedi :(((( aranızda uygulamasını yetiştiremeyen bir arkadaş varsa sonuçları hakkında bilgi verebilir mi?

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

vogue
Bu makale vogue tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1098 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

“ARKADAŞLAR ACİL BİLGİ PAYLAŞIMI !-Kişiye özel çalışma” için 3 yorum var.

  1. @vogue aynı şeyi ben de yaşadım. senin gibi bi geceki duamı yetiştiremedim. seni üzmek istemem ama benimki tutmadı kardeşim.

  2. benimde yetişmedi bir tanesi. ama okumaya devam ettim. olcay tutmayabilir dmeişti. kişiye özel oldugu için bir çok faktör kattı.

    ayrılığı da koymuştu. nişana bir hafta kala ayrıldılar. ama cocuk bana yanaşmadı. ailesi benim yüzümden sanıyor. kıza mesaj falan atılıyormuş bilmem ne. ailesi beni aradı biraz hakaret ettiler.

    sonra olcay bakım yaptı.. o hata yaptığım kısım aile kısmıymış.. cocuga da etki etmiş ama ailenin tepkisi var diye şuan cesaret edemiyormuş. zaten ayrılığı da katmıştı.. uygulamalar bittikten sonra 9. günde ayrıldılar mucize gibi hemde nişana bir kaç gün kala..

    2. işleme de başladım ama ben.. onu hatasız yapacam. bu sefer ailenin bana olan tepkisini yumuşatmak ve cocugun bana gelmesi için cesaretlendirmek.. çünkü zaten cocuk bana aşıktı. o kızla zoraki sözlendi. istemiyordu zaten

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.