Aşk Vefki ‘Medyum Olcay Hoca’

Merhaba

Bende vefk yaptırdım Olcay hoca ile 2015 temmuzda ve vefkin ilk 15 günü içinde sevgilim geri döndü dönmesine ama eskisi gibi değildi yani ilişkinin ilk zamanlarındaki gibi güzel tatlı sözler söylemiyordu daha ilgisizdi ama beraberdik.
Aralık’ta yani geçen ay ilişkimizi güçlendirmek ve bana evlenme teklif etmesi için Olcay hoca ile yeniden görüştüm, ertesi gün ise sevgilim benden sudan sebeple ayrıldı, şu an ikinci vefki tekrar geri dönmesi ve evlilik için yapıyorum Olcay hocaya bütün süreci anlatıyorum tabi bu arada.
Fakat ikinci vefkten o kadar umutsuzum ki Olcay hocam ise sabırlı olun diyor.
Sevdiğim adam ise yılbaşından 1 hafta önce benden ayrıldı, yılbaşı gecesi ise bana karşı vicdanen rahatsız olduğu şeyleri anlattı ama geri dönmedi. Dün gece dayanamadım yazdım. Yalnız kalmak istediğini söyledi.
Olcay hocama bunu da yazdım detaylı ama cevap alamadım. Sadece geçen hafta sabırlı olun dedi. Bir an önce sevdiğim adam pişman olsun ve geri dönsün istiyorum çok sabırsızım 🙁

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

SaniyeG
Bu makale SaniyeG tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 1152 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
24 Hayır

“Aşk Vefki ‘Medyum Olcay Hoca’” için 1 yorum var.

  1. Merhaba. Durumumuz benzer. Bende ilk vefkte başarılı sonuç aldım fakat evlenmeyi planlarken ayrildik. Bende bugün vefk için konuştum ve sizin gibi nedense umutsuzum. Gelişmeleri burdan paylasirsan sevirinim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.