CANBAR BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM MEDYUM DOLUNAY

eşimle yaşadığım sıkıntılar için hoca arayışındayken bu site sayesinde medyum dolunay ile tanıştım aslında medyum olcay beye işlem yaptırmayı düşünüyordum ancak kendisi çok yoğun olduğu için görüşmeyi yapamayacağını söyledi bana iki hafta sonrası için gün verdi benimde bekleyecek zamanım olmadığı için medyum dolunaydan yana karar aldım.

Kaşık büyüsünü ben tercih etmedim fiyatıda aynıydı ama tercihimi ben canbardan yana kullandım canbar hakkında daha güçlü bir büyü olduğunu arştırmalarım sonucunda görünce canbarı tercih ettim.

Uygulama süreci kolay geçiyor ne okuma ne uygulaması zor değil daha sonrasında bakımla İbrahim bey size yön veriyor ve dedikleri birer birer oluyor gerçekten buradan medyum dolunayı tavsiye eden herkese teşekkür ederim. bende yazayım mail adresi [email protected] dur , sitesi medyumdolunay.com telefon numarası 0533 396 15 99 dır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

menekse
Bu makale menekse tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1134 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“CANBAR BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM MEDYUM DOLUNAY” için 2 yorum var.

  1. @menekse senin adına çok sevindim. birşey sormak istiyorum aynı işlemi bende yaptırdım. şu an 6. gün merak ettiğim internette canbar hakkında çok farklı uygulama mevcut ancak benim yaptığım 3 günlük okuma tütsüleme suya atma ve gömme işlemiydi. sizinde böylemiydi ve ne kadar sürede sonuç aldınız. bu arada dolunay hocaya güveniyorum işlem tutmasada yaklaşımı ve ilgisi benimde çok hoşuma gitti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.