Kişiye özel işlem

Hepimiz aynı dertlerden müzdaribiz kendi kişisel eleştirimi yapacak olursam aslında hepimiz bana kalırsa egoistiz bize edileni ödetme peşindeyiz, ben kimya mühendisi bir bayanım evliydim hayatıma bir adam girdi bu adam aslında bana göre değildi ama bir kere aşık oldum, bu duygu hayatına girince yapacak birşey olmuyor hiç ayıplamanıza gerek yok.

Bu adamla tanıştıktan sonra bir süre istemedim daha sonra aşık oldum istedim ama elde edildikten sonra adam soğumaya başladı bu arada eşime bunu yapamayacağımı düşündüm ayrılmak istedim eşimden tek celsede boşandım bir oğlum bir kızım vardı eşim sebebi bilmiyordu ama aşık olduğum adamla gelecek kurmak adına eşime çocukları vardım eşim sadece bunu talep etti benden aslını soracak olursanız eşim çok iyi insandı iyi bir babaydı tek eksiği hep iş ile ilgilenmekten hep para peşinde koymaktadır aslında hep çocuklarımın gelecegı demekten benimle pek ilgilenmedi ben hata ettim ama bir kere oldu.

Ben boşandıktan sonra adam ben senden böyle birşey talep etmedim yaşadığımız şey yaşandı bitti bundan ötesini bekleme benden sen yoluna ben yoluma git kocanın ayaklarına kapan senı alsın tekrar diyerek benden ayrıldı, facebook tan telefondan whatsuptan heryerden engelledi başka numaralardan aradım iş yerine gittim ama kesinlikle benimle bir daha konuşmadı tabı bu adamda evliydi.

Yazım paylaşılsın diye medyum adı vermeyecegım adam sahtekar aslında medyumda değil bununla görüştüm bana kesin yapacagım dedi ilk başta 8bintl daha sonra karısı bu adama buyu yapmış diyerek bin Euro paramı aldı daha sonra telefonlara çıkmadı bir süre sonra telefonu tamamen kapandı internet Siteside beraberinde kapandı,bunun üzerine gittim savcılığa şikayet ettim savcılık bütün detayları soruyor verdım bu adamı buldular ifadesini alıp serbest bıraktılar bu adam bazı kişiler üzerinden eski eşime bu işi yaptırdığım adama ulaştı herkese rezil oldum eşim mahkemeye başvurdu çocuklarımı görme hakkımda iptal edildi o medyum denilen adam il duruşmada tutuksuz yargılama kararı aldı dördüncü duruşmada beraat etti olan bana oldu ama içimde ki hırs bitmedi geçmedi arttı onun yüzünden herseyimı kaybettım bu kişi ile tekrar görüşmeye başladık bu arada alay konusu oldum adam sadece buluştuğumuzda benı ya eve ya otele çağırır birlikte olur ondan sonra kaçar canı isteyince arar bende kuzu kuzu giderdim psikolojim bozuktu mühendis olarak çalıştığım fabrikadan kovuldum vs

Medyum Olcay ile tanıştım kendisini direkt ofisinde ziyaret ettim randevu almak içinde iki ay civarında süre bekledim kişiye özel yapalım dedi yaptık bu adam için hem ayırma hem bağlama yaptırdım işlemleri gene ofisinden gidip aldım işlemler başladı toplamda 14 uygulama günüm her gece okunacak farklı okumalar vardı adetleri kiminin çok kısa kiminin uzundu.

Bir gece haber geldi arkadaşım intihar etmiş bıraktım hastahaneye koştum okumamı uygulamamı yapamadım döndüm hocaya anlattım devam edın dedi uygulama bitti sure geçti sonuc yok,

Medyum Olcay iyi niyetli bir adam ben duZeltmeye çalışayım dedi birşeyler yaptı verdı ama olmadı uğraştı baya bı ama malzemeler farklı zaten adam çok yogun ne kadar ilgilenecek ki onunda işi gene olmadı.

Ofisine gittim hocam dedim hoca değil Olcay bey diyin lütfen dedi hoca lafınada takıntısı var nedense, dedim durumu siz biliyorsunuz bu iş benim yüzümden olmadı ben bunun maliyetini karşılayayım sonucta benim hatam yenıden yapalım dedim sade malzeme parasını alalım sızden dedi yada gidin siz malzemeleri alın getirin dedi listeyi verdi orayı burayı gezdin malzemeler eksik bulamıyorum istanbulda bir yeri telefon ile aradım buldular malzemeleri fiyat istedim bir buçuk katı fiyat verdiler kalsın dedim gittim Olcay beye parayı verdım işini yaptı .

Uygulamayı yaptım sonuc yok bakım yapacagım dedı yaptı bana süre verdı olmazsa ben buradayım dedi buyrun gelin. Adam öyle bir değişti ki köpek oldu o da karısından ayrıldı peşimde şimdi ama şimdi ben istersem görüşüyorum çok kötü gunler yaşadı hazal anlatmış gerçekten çok Zor günler yaşadım artık sadece kendımı tatmin etmek için onunla görüşüyorum aslında bana yaptıklarından bazen nefret ediyorum.

Eşim başka biriyle evlendi mutlu ona ihanet eyim kaybettım tekrar da istemem o mutlu olsunolcay beye bir işlem eşim icin yaptırdım çocuklarım için yaptırdım artık çocuklarına görüyorum , herkese tavsiye ederim ama arkadaslar size verilen işi düzgün yapmadıysanız bana kalırsa sonuc beklemeyin başımdan geçenleri yazdım umarım faydalı olur hala bakım için ayda bir giderim kendisine iyi bir insan ama onunda işi, ile saygı duyulmalı biz işimizde kim için bedava çalışırız eğer kendisi hatalıysa , o ek işlemler aynı malzemeler ile olmuyor ben yaşadım .

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

asdph
Bu makale asdph tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1074 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
20 Hayır

“Kişiye özel işlem” için 3 yorum var.

  1. insanın doğasında kötülük var kadın erkek olarak düşünmemek lazım kayra

  2. Çok üzüldüm halinize… Bu erkekler ne kadar kötü yaratıklar yav. Ne kadar acı çektiriyorlar biz kadınlara. =((

    Umarım tez zamanda sizin değerinizi kıymetinizi bilecek düzgün bir eşiniz olur ve çok mutlu olursunuz. Bence bunun içinde Olcay Bey’e bir görünün derim 🙂

  3. Başınızdan geçenler için çok üzüldüm.Benzer bir durum benim de başıma geldi. 2 yıllık ciddi bi ilişkim varken başka birine aşık oldum o da bana ilgi duyuyordu hatta çok peşimden koştu ilişkimi bitirmem için yalvardı oysa o karşıma çıkana kadar gayet mutlu olduğum ve ciddi düşündüğüm bi ilişkim vardı. Eski erkek arkadaşımdan bir günde ayrıldım ve bununla birlikte olmaya başladım ve inanın her geçen gün değişti uzaklaştı ve evet sadece artık o istediği zmn onun evinde görüşüyorduk.Bu durum hiç bana göre değildi ayrılmak istediğimi söyledim cevap dahi vermedi ve bana bu şekilde davranan bu adamı seviyordum ama başka çarem kalmamıştı. Şimdi görüşmüyoruz hiç bir şekilde cevap vermedi bana ama ben onu unutamıyorum onun içinde ben de Olcay beyle kişiye özel bir çalışma başlattım. Etkili olacağını düşünüyorum ancak ben isterdim ki o beni gönülden sevseydi bana geldiği ilk günlerdeki gibi olsaydı ama başka çare bırakmadı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.