Medyum Atakan’ı Araştırmadan Görüşmeyin

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda işlerimin ters gitmesi ve özel hayatımın bozulması nedeniyle medyuma gitmeye karar verdim. Tabi bu konuda çok bilgim yoktu. Biraz utandığım için de başkalarına bu konudan ve arayışımdan hiç bahsetmedim. Doğrudan kendi başıma internet sitelerine bakarak çözüm bulmaya ve aradığım gibi bir medyumla tanışmaya karar verdim. Sonuç ne yazık ki hiç beklediğim gibi olmadı aksine hüsran oldu diyebilirim. Çünkü medyum Atakan diye biriyle tanıştım ki sanırım bu adamın ben de dahil olmak üzere hiç kimseye bir faydası dokunmamış.

Gitmeyin Vaktiniz Size Kalsın

Bu kişiye gitmeyin derim arkadaşlar çünkü vaktinize yazık. Zaten para da ödüyorsunuz ki o da boş yere verilmiş oluyor. Doğal olarak aslında hem para, hem de zaman kaybetmiş oluyorsunuz. Bir de tabi ki bu kişi yüzünden kendinizi kandırılmış gibi hissetmeniz de cabası oluyor. Problemlerimle ilgili en ufak bir hizmet aldığımı söyleyemem. Bana bir sürü dua verdi bunları oku dedi. Evine koy dedi. Saçma sapan şeyler söyledi. Dediklerini inanmasam da yaptım ama tabi ki herhangi bir değişiklik olmadı.

Sorunlarınızı Çözmüyor

Bu kişi medyum hizmeti filan vermiyor arkadaşlar. Bildiğini zor durumdaki kişilerin üzerinden para kazanmak için kendisine medyum süsü vermiş ve beni gibi saf insanları kandırarak hayatını sürdürüyor. Yani sadece görüntü olarak medyummuş gibi bir hava katmış kendisine o kadar, gerisi tamamen fasa fiso.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 848 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.