Medyum Feridun Hakkında

Medyum Feridun Aşk büyüsü, Bağlama büyüsü, evlilik büyüleri, papaz büyüleri ve büyü bozma işleriyle ilgilenen bir medyumdur. Kendisi hakkında bilgisi olan, medyumla çalışmış olan değerli üyelerimizin yorumlarını bekliyoruz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1864 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“Medyum Feridun Hakkında” için 1 yorum var.

  1. Belki de bir yıldır üzerim de olan ağırlık ve belirsizlik tüm her şeyime yansımaya başlamıştı, öncelikle işime, gücüme, çevreme, aileme her şeye. Bilindiği gibi insanın kalbi yaralıysa, aşk yarası varsa her şey üst üste gelir ve başarılı olamazsınız. Medyum Feridun ile işte tamda böyle dönemde tanışmıştım, gerçi keşke tanımaz olsaydım bu Medyum Feridun denen kişiyi. Üzerimdeki bu sıkıntıları atmak için sevdiğimiz ve tanıdığım bir hocamız var ona gitmiştim, yaşlı hoca bende büyü olabileceğini ve uzman kendini bilen, manevi değerlere sahip bir medyum ile görüşsen iyi olur dedi.
    O ana kadar medyumları sadece duyardım gün geçtikçe kendimi daha kötü hissediyordum bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Feridun hocadan randevu talep ettim, ilk görüşmemizde bende papaz büyüsü olduğunu ve kurtulmam gerektiğini söyledi. Medyum Feridun papaz büyüsü bozma işi için ödeme yapmam gerektiğini ve yapılan büyü bozma işinden sonra 100% olumlu gelişmeler olacağını söyledi ve bende inandım. Ödeme yaptıktan sonra bir takım bilgiler aldı benden ve biraz beklemem gerektiğini büyü bozulması için sabır gerektiğini söyledi. Bende sabırla bekleyeceğimi ve işime gücüme bakacağımı söyledim.
    Aradan uzun zaman geçmesine rağmen bende hiçbir gelişme olmadığı gibi daha beter oldum resmen, en sonunda Medyum Feridun’u aradım ve düzelmediğimi söyledim, sesini yükselterek kaç kuruş verdin ki bana hesap soruyorsun dedi birden şaşırdım. Hocam mevzu para değil neden iyi değilim diye sormak istiyorum dedim ama Medyum Feridun ukala ukala bana ters cevaplar verince anladım ki ben yanlış kişiye gitmişim. Sonra internetten Medyum Feridun ismini aradığımda yığınla hakkında dolandırıcılık yorumları gördüm. İyi yorumlar varsa kesin kendisi yazdırmıştır. Para sorun değil ama bu medyum tamamen dolandırıcıdır lütfen dikkat etsin herkes, paranızı, alın terinizi bu gibi insanlara kaptırmayın asla. Dolandırıcı medyumlar için lütfen önce medyum hakkında araştırma yapın sonra işinizi yaptırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.