Medyum İsmail Hoca İle Çalıştım

medyum ismail hocayı öneririm gerçekten herkes dönmez dedi unut dediler bana ismail hocayı bir arkadaşım tavsiyesi üzerine aradım çok ısrar ettim hoca bana günah dedi yalvardım ağladım 10 gün sonra dönmeyecek olan adam beni aradı konuştuk ve 2 günde bir aramaya basladı hata yaptıgını söyledi benden af diledi beni çok sevdiğini anlamış bazen gögsü daralıyormuş benle konuşunca rahatlıyormuş vs.ben çok memnun kaldım evleniyorum…ismail hocadan allah razı olsun….telefon numarasını isteyen varsa verebilirim..

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

nermin16200
Bu makale nermin16200 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 3140 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

35 Evet
36 Hayır

“Medyum İsmail Hoca İle Çalıştım” için 4 yorum var.

  1. İnanamıyorum; hayatım boyunca değişik taktiklerde uygulasam aşkıma bu kadar hızlı ve sağlam ulaşamazdım… Çocukluk aşkımdı o benim, ilk görüşte iliklerime kadar hissettiğim aşktı o. Beni her ne kadar görmezden gelse de, umursamasa da ben onu görebilmek için bin bir taklalar atardım hep. Onun için az mı dayak yedim babamdan eve geç gidiyorum diye, az mı terlik fırlatıldı kafama telefon faturası yüksek geliyor diye. Aaahhh aaahhh aşktı işte bu medyum Olcay hayatımı değiştirdi.
    Uğraşıp da 3 yıl mücadele edipte elde edemediğim aşkıma kavuşturdu beni hem de çok kısa bir sürede. Kişiye özel işlem bunun sayesinde baya özel olduğumu hissettim sonunda. İnsanın sevdiği, en değerlisi tarafından bu derece hayal bile edemeyeceği şekilde, değer ve sevgi görmesi gerçekten çok memnun etti beni. Şimdi ayaklarım yerden kesiliyor. Vefk miydi, neydi tam olarak hatırlamıyorum yoksa papaz büyüsü. Öyle bir şeydi sanırım. amaann her neyse önemli olan sonuç işte aşk kapımda, sevdiğim, yolunu gözlediğim, kurban olduğum benim ya, önemli olan bu işte.
    Ey aşk sen nelere kadirsin. İnsana neler yaptırıyorsun. Yanlış yada doğru inanın hiç umurumda bile değil önemli olan yıllardır hayaliyle uyuduğum aşkımın artık sesimi duymadan ” iyi geceler mühür gözlüm” demeden uyuyamaması. Yastığım, yorganım, sebebi varlığım iyi ki var iyi ki böyle medyumlarda var…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.