Samsunlu Salih Hoca

Samsunlu Salih Hocaya işlem yaptırmış biri olarak kendisini bizzat tanıdım hakkında yapılan yorumlar bir insan olarak vicdanen beni çok rahatsız etti.Büyü gibi günah işleme girmeyen Allah yolunda olan biri hiç bir zaman sahtekar olamaz.Farklı sitelerde benzer yorumlar yapılmış komplo gibi duruyor.Yorum yaparken kul hakkına girmeyelim..

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

kizginbayan
Bu makale kizginbayan tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 1226 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
23 Hayır

“Samsunlu Salih Hoca” için 1 yorum var.

  1. Samsunlu Salih hocanın asistanı olarak bu siteyede açıklama yapmak zorunda kaldığımızı bildirmekteyiz.Samsunlu Salih Hoca hakkında yapılan gerçeği yansıtmayan paylaşımları kınıyoruz.Yapılan yorumlara baktığımızda üyeliklerin yeni olup ve benzeri yorumların yazılması direk Salih Hocayı hedef alındığı açıkça ortaya koymaktadır.Samsunlu Salih Hoca hakkında yapılan asılsız yorumların devam etmesi halinde avukatı nezdinde hukuk süreçin başlatılacağını bildirmekteyiz.Bu şekilde asılsız yorumlara yer verildiğin için sizleri kınımaktayız….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.