Sonuç Veren Medyumlar

Huzurlu bir ortamda büyüyen biri olarak evliliğimin bu konuda sıkıntılı bir süreçten geçmesi beni zaman geçtikçe çok daha fazla üzmeye başlamıştı. Çaresizlik beni her geçen gün tüketmeye başlamıştı. Eşimle ettiğimiz tartışmalar artık kavgaya dönüşmeye başlamıştı. Aslında birbirimizi severek evlenmiştik ve ilk 1 yıl çok mutlu günlerimiz olmuştu. O günleri düşündükçe daha çok kahroluyordum.

Çare bulmak için her şeyi düşünmeye başlamıştım

Neden diye kendime sürekli soruyordum. İşin en zor kısmı bunu kimseye anlatamıyordum. O kadar tedirgindim ki acaba hangi konudan bana nefretini kusacak diye kendimi kasıyordum. Sevdiği yemekleri pişiriyor, hediyeler alıyor, hafta sonu ufak tatiller organize ediyordum ama maalesef hiçbiri çare olmamıştı.

Alt kat komşum beni farklı bir bakış açısına yöneltti

Bir gün markete giderken alt komşum ile karşılaştım. Genç bir kadındı ve karışmak istemediğini ama benim için endişeli olduğunu söyledi. Bende ona her şeyi anlattım ve rahatladım. Bana bu işler için  sonuç veren medyumlar işinde Medyum Olcay hanımı önerdi. Kız kardeşi de aynı sorunları yaşamış. Çarem kalmadığı için vakit kaybetmeden hemen 0532 367 13 25 numaralarını tuşladım. O kadar ilgilendi ki o tavrı bile beni rahatlatmıştı. Karı kocanın barışması için dua okuyacağını ve her şeyin düzeleceğini söyledi. Gerçekten de fazla zaman geçmeden eşim eski sevdiğim adam oldu. Şu anda her şey yolunda ve çok mutluyum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1004 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.