Kısmetimi Dolunay Hoca açtı

İyi geceler hepinize. Ben hiç bugünleri göreceğimi düşünmezdim ama Medyum Dolunay sayesinde hayatım bambaşka bir yöne gitti. Ona 5 ay önce gittiğimde depresyondaydım, artık ne yapcağımı da bilmiyordum. Ben eli yüzü düzgün, ailesi iyi ve okulunu yeni bitirmiş bir kızım. Bugüne kadar hayatım iyi olsun diye elimden geleni yaptım. Arkadaşlarım da beni severler. Yani bir erkeğin beni istememesi sırtını dönmesi için bir sebep göremiyorum. Ama nedense bugüne kadar kimden hoşlansam hep bir araz çıktı ve olmadı. Geçen sene bizim okula son sınıfta gelen bir çocuk var, ona deliler gibi aşık oldum. Önceleri çocuk benle ilgileniyordu sonra o da olmadı ve başkasına gitti. Dolunay hocaya gidip bunları anlattığımda kısmetimin kapalı olduğunu ve bana kısmet açma büyüsü yapacağını söyledi.
Medyum Dolunay Hoca’ya ücretini yatırdıktan sonra 2 hafta bekledim. Zaten bana bu uygulamanın biraz zaman alacağını da söylemişti. Şimdi bu yazacağıma belki inanmayacaksınız ama siz bilirsiniz, ben gerçekten soğrları yazıyorum. Büyüyü yaptırdıktan sonraki 16. gün tanıştığım çocukla şu an nişanlıyım!!!!!
Oluyormuş işte, ben de evleniyorum sonunda. Nişanlılık süremizi çok uzatmamaya karar verdik ve Ekim sonu evleneceğiz. Bunun sebebi de Dolunay Hoca’dır. Eğer siz de kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyor şanssız hissediyorsanız mutlaka onunla görüşün. Darısı başınıza, iyi geceler herkese

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

dilek23
Bu makale dilek23 tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 846 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.