Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

Bu vefk çalışması ile sevmediğiniz size kötü davranan eşinizi tıpkı bir yemekten soğur gibi soğuması için yapılan etkili bir vefk çalışmasıdır.İki kişiyi birbirinden soğutmak uzak tutmak için hazırlanan uygulamalardır.Soğutma büyüsü olarak bilinen bu uygulama karı-koca özelliklede eşlerine kötü daranan şiddet uygulayan kocaların ani bir karar vererek evlerinden uzaklaşması evlerine olan hislerinin yok olması ve eşlerinden uzaklaşıp onların huzura kavuşması için yapılan büyü uygulamasıdır.

Hayatı boyunca sizi sevdiğini söyleyen kocanız anlık bir hükümle sizden soğuduğunu ve ayrılmanın gerçek olacağını söylüyorsa soğutma büyüsünden şüphelenmek gerekir. Tabiki her soğumayı duası veya vefk çalışmalarını büyüye bağlantı kurmak gerçek değildir.Fakat ,büyünün varlığını ve tesirini yok sayarak ilişkisi biten,ayrılan bir bir sürü sevgilinin, karı-kocanın meydana geldiğini da unutmamak gerekir.

Bazen çiftlerden birinin eşlerinin kendisinden soğuması ve uzaklaşması amaçlı beraber meydana geldiği kişiye soğutma büyüsü yaptığı da bilinmektedir.Eşler içinde yapılmış olan bu soğutma büyüsü bir sürü etkilidir ve karı- koca içinde hiç bir bağ kalmamasını sağlayarak boşanmaya civarı giden neticeler doğurur. Bu benzeri vaziyetlerde eşinizin sizden soğumasını imkanı sunan büyüler bozularak ilişki normale döndürülmelidir.Yapılmış Olan bu büyünün üzerinden vakit geçtikçe bozulması zorlaşır.En kısa müddette büyü bozulmalıdır.

Bismillahi’rrahmani’rrahîm. innî mütevekkillin bikefhi külli şey’in müvelli ve ma ye-hutu bihi şefkatüa kalbî fi emânikee’lmah-fûzu min külli’l-hurufa kusurun ve râî ma’-karan ve Âyete’l-Kürsiyyi tehutu bî kemâ ehatat el-meiket bimedhineti Resû-lillahi sallallahu aleyhi ve selleme. Allahu innî es’elüke bihakki hazihi’l-esâi’l-ferdiyyeti ve ilahiyyeti… ” er rahmânu a’le’l-arşi’s-tevâ” eğisnî min cenîi ma ehafu ve ühziru “fese-yekfîkehümullahu ve hüve’s-semi’ul-Alîm” Bu hicabı yedikez okuduktan sonra kırk yedi kez de şu mübarek âzîmeti oku:

Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Vefki
Yazdır
Bu sayfaya 7238 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
30 Hayır

“Kocanın Karısından Soğuması İçin Dua” için 8 yorum var.

  1. Kocam geç saatlere kadar dışarda olmasının sebebinin tabi ki aldatma nedeniyle olduğunu anladım. Medyum Dolunay’a soğutma vefki yaptırdım. Kocam evine geri döndü ve eve çok bağlı hale geldi.

  2. Okuldaki öğrencilerden bir kıza gönlünü kaptıran sevgilimi kendime bağlamalıydım. Aşk vefki yaptıracak kişi arayışındaydım. Bu konuda bana en büyük destek Medyum Dolunay hocamdan geldi çok teşekkürler.

  3. Hatunumun bir başka erkeğe ilgi duyması beni delirtmişti. Onu kendime geri çekmek istemiştim. Karımın o beyden uzaklaşması ve soğuk durması için Medyum Dolunay’a soğutma vefki çalışması yaptırdım sizde güvenilir hocam ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.

  4. Kuzenim ile aramız yakışıklı bir erkek yüzünden bozulmuştu fakat kankamı o çocuktan soğutmak için soğutma vefki işlemi yaptırdım Medyum Dolunay’a, artık sevdiğim erkeği başkasıyla paylaşmak zorunda değilim.

  5. Kısmetin bağlı, yaşlandım desem yeridir, kısmetlerim bir türlü açılamadı Medyum Dolunay’a aşk vefki işlemi için başvuru yaptım bana yardımcı olacağını söyledi. 60 gün içerisinde kısmetim tekrar açıldı.

  6. Evliliğim boyunca kocamla aram hep kötü oldu Bu nedenle canım yanıyordu eşimi kendimden soğutmak için Medyum Dolunay’a kişiye özel havas işlemi yaptırdım ve boşandık. Çok teşekkürler Allah hocamdan razı olsun

  7. İnanın bu kadar kısa süre içerisinde sonuç alacağımı bilseydim daha önce arardım hocamı. Medyum Dolunay’a soğuma için vefk işlemi yaptırdım. Yaşadığım sorunlardan hızlıca kurtuldum hayatım yoluna girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.