Medyum Aydan Aydemir

Başımıza gelmeden bazı kötü olayları anlayamazmışız bu çok doğru, çok uzun zaman önce yaşadığım bir hadise ve imdadıma koşan Medyum Adnan Aydemir hoca sayesinde nasıl atlattım konuyu sizlere anlatmak istiyorum. Medyum Adnan Aydemir hoca Büyü bozma işimizi yapmıştı. Medyum Adnan Aydemir hocamız bu konuda çok ilim ve manevi kudret sahibi bir kişidir. Arkadaşlar ben işinde, gücünde olan bir babayım taksicilik yapıyorum İstanbul da. Sürekli şehir dışına giden biriyim ve sürekli yanımda ekstradan çalışanlar, çok iyi şoförleri ve işleri olan biriyim. Bayağı bir zaman önce ne olduysa oldu bir anda arabalarımda kazalar olmaya başladı sürekli trafik kazaları oluyor ya şoförlerimin başına bir iş geliyor ya da araçlarıma zarar geliyordu, hiç bir şekilde bunun sebebini bulamadım.
Gelişen olayların bu şekilde gittiği dönemde bir akrabam bana Medyum Adnan Aydemir hoca ile görüşmem gerektiğini söyledi, ilmi ile bana yardımcı olabilirmiş. Medyum Adnan Aydemir hocamızla iletişim kurarak, başıma gelen tüm ne varsa kendisine anlattım. Aldığım görüşme tarihinde yanına giderek her şeyi konuştuk üzerimde Karabasan Büyüsü olabileceğini söyledi, Karabasan büyüsü hakkında bir şey. Ben derdimi anlattıkça kendisi üzerim ki büyünün bozulması gerektiğine söyledi. Benden bazı bilgiler alarak büyü bozma işleri yapacağını söyledi. Şunu söyleyebilirim gerçekten çok nazik bir insan Medyum Adnan Aydemir hocamız. 10 gün kadar sonra eskisi gibi işlerim düzene girmeye başladı, elemanlarım işine gücüne bakıyor, sıkıntımız olmuyordu. Sürekli Medyum Adnan Aydemir hoca için dua etmeye başlamıştım ki beni aradı bir gece, büyü bozduğunu bunun için para ödememi söyledi ve istediği rakam çok fazlaydı neden başta söylemediniz hocam dediğimde, ben hak ettiğimde alırım para dedi, sonuçta emek vermişti ve istediği yüksek parayı ödedim. Asla ama asla para konuşmadan Medyum Adnan Aydemir hocaya iş yaptırmayın işin sonunda zor duruma girebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

yiltakuk
Bu makale yiltakuk tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 826 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
25 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.