İletişim

Telefon: 0555 171 85 40

Mail: [email protected]

Hocamıza danışmak isteyenler aşağıdaki forma mesaj yazarak bakım yaptırmak istediklerini söyleyebilir.

[contact-form-7 id=”44433″ title=”İletişim formu 1″]

KATEGORİ HARİTAMIZ

Hizmet verilen bölgeler: Medyum Ankara, Medyum İstanbul, Medyum Almanya, Medyum Hollanda, Medyum İzmir, Medyum Bursa, Medyum Antalya, Medyum Adana, Medyum İsveç, Medyum Danimarka, Medyum İsviçre, Medyum Avusturya, Medyum Norveç, Medyum Amerika Tüm bu ülke ve şehirlere hizmetimi ulaştırıyorum.

 

Değerli ziyaretçiler; Medyum Dolunay Hoca Kimdir? diyorsanız medyum dolunay hakkında yazımızı okuyup yukardaki iletişim adreslerinden hocamıza ulaşabilirsiniz.

MEDYUM DOLUNAY KİMDİR?

Ülkemizde resmi ruhsat sahibi olarak hizmet veren, yani gerçek anlamda medyumluk yeteneklerine sahip ve bu yeteneklerinden temiz kalbi ile, dürüst olarak fayda sağlayan, gerçekten emek veren medyumların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Danışanların medyum seçerken bu noktaya son derece dikkat etmeleri gerekmektedir. Yardım alacakları medyum hocanın, resmi ruhsat sahibi olup olmadığına kesinlikle bakılması lazımdır. Bu şekilde bir özelliği olmayan medyumların ise kesinlikle seçilmemesi gerekmektedir. Medyum Dolunay resmi ruhsata sahip olan medyumlardan biri olmakla birlikte, aynı zamanda, gerçek, Allah vergisi yetenekleri ve bilgisi ile dikkat çekmektedir. Resmi ruhsatı ve vergi levhası ile çalışmalarını sürdürmektedir, ayrıca, uzun senelerdir, kendini kanıtlamış şekilde medyumluk yapmaktadır. Bu değerli insan ile, ülkemizin her yerinden, her şehrimizden danışmanlık almak üzere iletişime geçebilirsiniz.

Medyum Dolunay Hoca, yetenekleri ve dini bilgileri yanında, derin Allah inancı, teslimiyeti, imanı ile bir adım öndedir. Son derece inancı olan, dini bütün insandır. Öte yandan, medyum olmak demek sonradan bir eğitimden geçmek demek değildir. Medyumlar, kendilerine Allah vergisi, hediyesi olarak sunulan ve doğuştan gelen ileri seviyede zekaları, güçlü sezgileri ve bunları kullanma yeteneklerini, sağduyuları ile birleştiren kişilerdir. Medyum Dolunay ise bu önemli donanımlarını, İslam dinine olan sevgisi ve bilgisi ile pekiştirmektedir. Rehber hocalar arasındadır. Elbette sizler de kendisinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz ve temiz kalbinden faydalanabilirsiniz. Gizli ilimler konusunda yardımcı olan ve buna da vakıf olan hoca, aşk büyüsü, aşk duası tılsımları konusunda bir numaradır. Büyü çeşitlerini ve gerçekten çok etkili tılsımları hocanın rehberliği sayesinde niyetlerinizin gerçekleşmesinde kullanabilirsiniz.

Dolunay Hoca iletişim kurma konusunda alçak gönüllü, yardımsever ve yetenekleri olan bir insandır. Zorlanmadan iletişim kurabilirsiniz. Sıcakkanlı olmakla birlikte, seviyesini aşmayacak şekilde son derece saygılı ve mesafeli, nerede nasıl davranılacağını, kiminle nasıl konuşulacağını gerçekten çok iyi bilen bir insandır. Danışanları ile zorlanmadan iletişim kuran bir zat olmakla birlikte, aynı zamanda bugüne kadar kendisi ile olumsuz iletişim kurduğunu belirten bir danışanı da olmamıştır. Elbette sizin de aklınızda sormak istedikleriniz ya da hocaya danışmak istedikleriniz olabilir, bu durumda istediğiniz zaman kendisini arayabilirsiniz ya da mesaj atabilirsiniz. Bu durumda kendisi sizinle mutlaka iletişim kuracaktır. Gerek telefonlar ile gerekse internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Hocanın havas ilmi konusunda gerçek bir uzman olduğunu belirtelim. İlm – ledun, parapsikoloji, başta, parapsikoloji bilimleri yani geniş anlamda spiritüel alanlarda gerçek bir uzmandır hoca. Gerçekten donanımlı bir zattan destek alacaksınız. Hoca, doğuştan kendisine bahşedilen medyumluk yetenekleri ve ilerleyen yıllarda aldığı dini eğitimini yanında, ayrıca kendini giderek eğitim noktasında geliştirmiş ve kişisel gelişim uzmanı olarak da destek vermektedir. Danışanlarına, durum gerekli ise, kuantum, hipnoz, nip eğitimleri konusunda da en yüksek seviyede destek vermektedir. Hoca tüm bu eğitimleri, diplomalı olarak,  advanced master trainer seviyesinde almıştır.

Ülkemizde tek bir kişide yani hocada, hem spritüel danışmanlık, hem de kişisel gelişim uzmanlığı sıfatları bir arada bulunmaktadır. Bu anlamda hoca, ilk ve tek medyumdur. Danışanlar için de hoca bu kendine has ve ülkemizde tek özelliği ile bulunmayacak bir nimettir. Mükemmel ve derin kişiliği yanında, güçlü sezgileri, üstün medyumluk yetenekleri, psikolojik destek alma şansı da sizlere sunulmaktadır. Kendisinin bahşettiklerinden yararlanabilirsiniz.

Medyum Dolunay Hoca en çekingen olduğunuz bir dönemde, ya da kişiliğiniz bu şekildeyse de size yardımcı olacak yapısı ile dikkat çeker. Özellikle kendini anlatma konusunda zorlanan kişiler hoca ile kolayca iletişime geçerler. Bu nedenle, bilmelisiniz ki sorunlarınızı anlatma konusunda bir çekinceniz olmamalıdır. Kendisi sizinle iletişim kuracak ve size yardımcı olmak için edinmesi gereken bilgileri siz anlamadan bile edinecektir. Bir yandan da psikolojik anlamda zor durumda olduğunuzu anlayacak, size buna göre yardımcı olacaktır. Kendisine yüzde yüz olarak güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bunların karşılığında alacağı danışmanlık rakamı ise gerçekten çok cüzi olacaktır. Bilmelisiniz ki hoca için rakam yani ücret her zaman ikinci plandadır. Hem medyumluk yeteneklerinden, dualarından ve diğer manevi çalışmalarından yararlanabilir, hem de kendisinden manevi destek alabilirsiniz.