Medyum Onur Dede Şikayetleri

Medyum Onur Dede şikayetleri varsa bize gönderiniz. Bugüne kadar medyum Onur Dede hakkında olumlu yorumları aldık ve sitemize ekledik.

Medyum Onur Dede gibi gerçekten güvenilir ve yetenekleri ile ön plana çıkan isimleri sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz. Medyum analizleri ve bilgilendirme statüsünde sitemiz olmadan önce, sahte hocaların elinde mağdur olan birçok isim vardı. Bu olaylar ancak belirli kişiler tarafından duyulmaktaydı.

Medyum yorumları olarak, olumlu ve olumsuz yani medyum şikayetleri noktasında tüm deneyimlerinizi mutlaka adresimize gönderiniz. Kesinlikle sahte ya da ekleme yorumlara sitemizde yer verilmemektedir. Gerçek kişilerin, üyelerimizin veya sitemizi ziyaret ederek güvenilir olduğundan emin olan kişilerin gerçek görüşlerini almaktayız. Kesinlikle bunun dışında, üretme şeklinde değerlendirmeler adresimizde yer almaz. Bu nedenle, sitemiz zaman zaman çeşitli yaptırımlar altında da kalmaktadır. Özellikle işine gelmeyen, dolandırıcı statüsünde hocaların bu şekilde uyarılarına maruz kalsak da bunları kesinlikle umursamıyoruz.

Gerçek Hocaları sizlerle buluşturmaktayız

Belirli bir çevrede kalıyordu ve genel bir kitlenin haberi olmuyordu. Sitemizle, sizlerden gelen gerçek ve güncel yorumların sayesinde, artık çok sayıda kişi, hocalarla çalışmak isteyenler analizleri okuyarak, sağlıklı olarak değerlendirmelerini yapabilirler. Sahtekar, kötü niyetli ve sizden para kazanmak niyetinden başka amacı olmayan kişileri bilmeniz ve onlardan uzak durmanız çok yerinde olacaktır. Hemen şimdi yorumlara göz atın ve güvenli isimleri tespit edin.

Medyum Onur Dede ülkemizde gerçek medyumluk yetenekleri ile ön plana çıkan isimlerden biridir. Yüzyüze destek yanında, uzaktan bir başka şehirden, hatta yurtdışından da kendisinden destek alanlar olduğunu belirtelim. Medyum Onur Dede kimdir bunu net olarak gerçek yorumlardan anlayabilirsiniz. Medyum Onur Dede yorumları tam da gönderenlerin kaleminden çıktığı gibi yayınlanmaktadır. Amiyane tabirle işimizden geldiği gibi yorumlarda ekleme ya da değişiklikler yapmamaktayız. Olumlu ya da olumsuz hocalarla ilgili değerlendirmeleri kendiniz okumalarınızı yaptıktan ya da sorularınıza cevaplar bulduktan sonra kendiniz yapabilirsiniz. Elbette yorumlardan, hangi hoca hangi alanda en iyi bunu da anlayabilirsiniz. Büyü yapma konusunda, büyü bozma alanında, vefk, muska, havas gibi işlemlerde iyi olan hocalar olabilir. Bunları da değerlendirebilirsiniz ve amacınıza uygun seçimi yapabilirsiniz.

Ayırma, Aşk, Bağlama, Soğutma Büyüleri en çok talep gören büyüler

Medyum Onur Dede güvenilir mi, kendisi yani medyum Onur Dede sahtekar mı, medyum Onur Dede dolandırıcı mı bunları kendiniz tamamen tarafsız eklediğimiz yorumlarımızdan anlayabilirsiniz. Ancak deneyimlerimize dayanarak belirtelim, ülkemizde şu anda hizmet veren birkaç gerçek medyumdan biri medyum Onur Dede. Medyum Onur Dede referans bilgileri genel anlamda olumludur.

En çok hangi konularda büyüler yapılmaktadır, ya da vefk desteği almak için en çok hangi niyetlerde destek alınmaktadır. Bunların ilki aşktır. Aşk ve sevdiğini kendine bağlamak için destek alınmaktadır. Ayırma, soğutma niyetleri için de bu talepler gelmektedir.

Medyum Mustafa Kılıç İle Domuz Büyüsü Şikâyetleri

Sizlere hiç unutmayacağım ve ders aldığım bir hikâyemi anlatmak ve Medyum Mustafa Kılıç uzak durma sebeplerimi söylemek istiyorum. Eşimin beni aldattığını fark ettiğim de hemen Medyum Mustafa Kılıç İle domuz büyüsü araştırmasına girdim bir arkadaşım bulmuştu ancak ne kadar araştırdığını bilmiyordum büyü konusunda herkese güven olmazdı. Bende kendi çapımda Medyum Mustafa Kılıç yorumları göz atmıştım çok iç açıcı şeyler yazmıyordu ama bende çaresizdim.

Arkadaşıma Kızamadım

Ben bu yola bir kere girmiştim ve ne olursa olsun Medyum Mustafa şikâyetleri görsem de deneyecektim çok para da harcadım ancak sonunda bana inanın ki domuz büyüsü nedir soruma cevap bulamadım zamanım hep boşa gitti çok yıpranıp üzüldüm. Bir çıkar yol ararken benim için iyi niyetle çırpınan arkadaşıma bir şey söyleyemedim yine yanımdaydı Medyum Mustafa Kılıç tavsiyeleri asla bizi inandırmıyor ve onu soran herkese yaşadıklarımızı anlatıyorduk kimse bizim düştüğümüz tuzağa düşmemeliydi.

Yeni Bir Başlangıç Yaptım

İnternetin en güvenilir sitesinde dolunay hocamıza rastladım onun samimi tavırları sizin de içinizi ısıtan cinste ve farklı bir inanç sağlıyor ben son kez güvenmek istedim ve evet haklı çıktı domuz büyüsü sayesinde tüm sıkıntılarımızı giderdi bizi birbirimizle mükemmel bir çift olmaya itti. Sizlerde [email protected] veya 0555 171 8540 iletişim bilgilerinden ona ulaşabilirsiniz.

Medyum Nesife Hoca İle Vudu Büyüsü Şikâyetleri

Size Vudu büyüsü yaptırma amacı ile çıktığım yoldaki şanssızlıklarımdan ve de en sonunda elde ettiğim şanslardan bahsedeceğim. Öncelikle vudu büyüsü nedir sorusuna açıklık getireyim. Bu büyü genel itibari ile karşı tarafa zarar verme amacı ile yapılan güçlü ve tesirli bir büyüdür. Ben internetten elde ettiğim Medyum Nesife hoca yorumları ile bu büyüyü Medyum Nesife Hoca ile yaparım diye düşündüm. Fakat iyi yorumlardan çok Medyum Nesife hoca şikayetleri var olduğunu gözden kaçırmışım.

Her şeyi Yalan Dolan

Siz siz olun şikâyetleri göz önünde bulundurmadan Medyum Nesife hoca Tavsiyeleri gibi yalan dolana aldanmayın. Medyum Nesife Hoca ile vudu büyüsü büyük bir hayal kırıklığından ibarettir. Bu büyü kesinlikle işinde çok profesyonel olan medyumlar ile yapılmalıdır. Aksi takdirde yaptıran kişiye yarardan çok zarar verir. Bu durum da kimsenin istemeyeceği bir durumdur. O zaman kesinlikle size vereceğim önerilere kulak verin ve yolunuzun Medyum Dolunay ile kesişebilmesi için bir çaba içerisinde bulunun. İnanın ki bu durum hiç de zor değil.

Yalanla Dolanla İşi Olmayan Medyum

Öncelikle Medyum Dolunay ile iletişime geçmek istiyorsanız 0555 171 85 40 numaralı telefonu aramanız gerekir veya [email protected] adresi ile iletişime geçmeniz gerekir. Ondan sonrasında her şey oldukça kolay ve yolunda gidecektir. Bana güvenmelisiniz ve mutluluğa varmalısınız. Bu sizin için çok iyi olacak beyler.

Medyum Rahime ile Ayırma Büyüsü Çalışması

Gelinimi ilk gördüğüm andan beri hiç sevmemiştim onda beni iten bir şeyler vardı Medyum Rahime bulmak isteme sebebim biraz buydu. Ondan zaman geçmeden kurtulmalıydım. Başıma gelecekleri bilmeden kısaca Medyum Rahime yorumları okumaya ve onu internette araştırarak Medyum Rahime tavsiyeleri gözlemlemeye başlamıştım genel olarak çok da iç açıcı açıklamalar okumadım.

Her şey Kızımın Yüzünden Oldu

Bunlara güven olmayacağını yaptırdığım büyü ters tepmesi ile anladım değişecek dediği düzen olduğu gibi ilerliyordu kızımla bir gün gerçekten bunu çözmeye odaklanmıştık ve Medyum Rahime şikayetleri bölümünde kendimizi bulduk herkesin mutlaka söyleyecek bir şeyleri vardı. Gerçekten de bu Medyum Rahime ile ayırma büyüsü çalışması yaptıranlar sonuçlara ulaşamamış ve kandırılmış olarak boş yere vakitlerini paralarını harcamışlardır. Ben bu düzeni değiştirerek hemen ondan kopmamızı sağladım çünkü ayırma büyüsü  tek bir olumlu tarafı yoktu.

Başka Yönlere İlerledim

Ben kafama koymuştum oğlumu o kızdan kurtaracaktım bunun için ayırma büyüsü nedir bunu iyice kafama yazdım ve en son sonunda profesyonel birini keşfettim. Ona [email protected] adresinden ulaştım bu defa sözleri gerçekten inandırıcı olan birine rastlamıştım çok çok kısa bir zaman içinde ben bu gelinden kurtulmuştum ve hayatımız düzene girmeye başlamıştı sayesinde olduğunun farkındayım. Sizlerin de hayatının değişmesini istediğiniz noktasında yardımcı olmasını istiyorsanız 0555 171 8540 numarasından da irtibata geçebilirsiniz.

Medyum Habibe İle Kaynana Susturma Büyüsü Çalışması

Söze medyum Habibe ile kaynana susturma büyüsü yaptırmak için karşılaştığım güne lanet olsun diyerek başlamak istiyorum. Bu insan benim hem paramı hem de umutlarımı çaldı. Sizler önce benim gibi medyum Habibe şikayetleri yapan kişilerin yorumlarını okuyup ondan sonra karar vermenizi öneriyorum. Zira birçok web sayfasında medyum Habibe tavsiyeleri bulunuyor. Lütfen bu yazılara itibar etmeyin hiçbiri gerçeği yansıtmamakta.

Sahte Medyuma Dikkat

Kayınvalidemin çenesinden kurtulmak için bu kişiyi arayıp kayınvalidem ile olan sorunlarımdan ve ne istediğimden bahsetmiştim. Benim durumum için en uygun büyü çalışmasının kaynana susturma büyüsü olduğunu söyledi. Tabi hemen para yolladım ve bir an önce yapmasını rica ettim. Parayı yolladıktan sonra ne aradığımda cevap buldum ne de bana bir geri dönüş oldu.  Anlamıştım ki her şey parayı ödeyene kadardı. Gerçek medyum arayışında olanlar bilsinler ki, medyum Habibe Kaynana susturma büyüsü denen şey kesinlikle yalan dolan. Medyum Habibe yorumları adı altındaki bütün olumlu sözler de palavra.

Gerçek Hocayı Buldum  

Medyum Dolunay ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. Saygıdeğer hocam kaynanamı susturan eşsiz yöntemlerini uygulamış beni rahata erdirmişti. İnternette kaynana susturma büyüsü nedir sorusuna cevap arayanlar bu sorunun cevabı [email protected] veya 0555 171 85 40 nolu hattın ucundaki seste. Şahsen ben aradığıma hiç pişman olmadım eminim sizler de arzu ettiğiniz her şeye hocam sayesinde ulaşacaksınız.

Medyum Gazel den hiç memnun kalmadım:((

Eşim iki yıldır başka bir kadınla beni aldatıyor.Ben ilk öğrendikten sonra 6 ay o kadınla görüşmedi. Benim gönlümü almak için yalvardı yakardı. İki tane çocuğumuz var. Ben de bir hata dedim yemin, söz aldım eşimden tekrar barıştım. Tabi sürekli takip ettim eşimi. 6 ay işi, evi bir sorun yaşamadık. Tam ben sorun çözüldü yapmaz artık diye düşünürken tekrar o kadınla görüşmeye başladı. Telefonunda mesajlarını yakaladım. Yine evde fırtına koptu ama eşim bu sefer hiç oralı olmadı. Bana yersen böyle, yoksa boşanalım dedi. Şoke oldum. Eşim beni ve çocukları bir kalemde sildi. Bir öncekinde pişman olmuştu ama bu sefer bizi hiç görmedi ve rest çekti. Boşanmam dedim, öyle kolayca nikahımı vermem ama seni istemem dedim. Eşim evi terketti. Ben de çalışıyorum ama ev kira iki tane okula giden çocuğumuz var. Tek maaşla nasıl idare edeceğim. Sonuçta eşimin kazancı iyiydi ve biz ona göre bir evde oturuyorduk. Tam 1 yıldır mücadele ediyorum. Eşimin
zerinde büyü mü var diye şüphe etmeye başladım. Bu medyum Gazeli buldum. Aman ben yandım başkaları yanmasın. Bu adam hoca, medyum değil. Beni öyle güzel kandırdı ki. Borç dert iki defa iyi para ödedim bu adama. Yeter ki evliliğim kurtulsun, eşim geri dönsün diye. Hiç bir işe yaramadı. Eşim boşanma davası açtı bana. Hala direniyorum. Ama bu medyum Gazel telefonlarımı açmıyor, hatta şahsi telefonumu engellemiş. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bu adama inanmayın benim gibi. olan umudunuz, paranıza olur. Derdimle mi uğraşayım, param için mi üzüleyim bilemiyorum. çok yoruldum çok. ayıp bu medyum diye geçinen ama alakası olmayan yaptığı. günah. ben borç bulup ödedim ona parayı. bu kadar zalim olunmaz.

olcay hoca sayesinde batmaktan kurtuldum.

ticaretle uğraşan bir insanım. bir ortak işe girdim. ama sormayın.ocağıma incir ağacı dikildi. neredeyse herşeyimi kaybetme noktasına geldim. 2 tane çocuğum, bir evim, karım var. ne yaparız diye geceleri uyumaz oldum. eşime de bir şey anlatamadım. ama resmen kabus yaşadım. eğer güvenip ortak olduğum adam ben caydım derse benim bittiğimin resmi idi. çünkü bütün bağlantılar ona bağlı idi ve ikimiz sermaye koyduk ama onun durumu benden çok daha iyi idi. ben bu iş için yüklü miktarda kredi çekmiştim ve ortak olduğum kişi çok fazla yere dağıldım. bu işi biraz erteleyelim gibi konuşmaya başlamış, daha sonra da başka bir yatırım düşündüğünü ve vazgeçtiğini söylemişti. durumu anlattım ama adam ben sana kredi çek, böyle şeyler yap demedim bu nedenle beni ilgilendirmez dedi. adamı ikna etmek için konuştum ama böyle şeylerde ısrarcı da olamıyorsun. allahtan benim bir saniye abla var. medyum olcayı tavsiye etti bana. sonuçta istediğim tek şey ortakğımla beraber başlamayı düşündüğümüz işi yapmak ve düştüğüm bataktan kurtulmaktı. ama ortağım olmadan bunu başarmam imkansızdı. medyumolcay hocayı aradım. herşeyi anlattım. yapacağınız iş helal bir iş mi dedi kesinlikle helal olduğunu, herhangi bir kanunsuz iş olmadığını ama ihale işi olduğu için ortağımın bu işe girmesi gerektiğini anlattım. sağolsun olcay hoca ortağıma dil bağlama büyüsü yaptı. ortağım beni 20 gün sonra aradı bir konuşalım dedi. bu kadar hızlı etki göstereceğini beklemiyordum. oturduk konuştuk, tekrar durumu anlattım ve tamam yapalım seni kırmak üzmek istemem dedi. allahım dünyalar benim oldu. olcay hoca sayesinde işim tekrar düzlüğe çıktı. yoksa herşeyimi kaybedebilirdim. allah bin kere razı olsun olcay hocadan. o olmasa işim, yuvam darmadağın olabilirdik. kesinlikle nefesi çok kuvvetli bir hoca. ben kendi yaşadığımı yazıyorum. belki başka birirlerinin başı benim gibi sıkışırsa bir faydam olur diye.

KIZ KARDEŞİM OLCAY HOCA SAYESİNDE EVLENDİ.

KIZ KARDEŞİM 2 YILDIR BİR ADAM İLE BİRLİKTEYDİ. KIZKARDEŞİM İSTANBULDA YAŞIYOR VE 8 AYDIR ARTIK SEVGİLİSİ İLE AYNI EVDE YAŞIYORLARDI. KIZ KARDEŞİM 34 YAŞINDA VE ARTIK EVLENMEK İSTİYORDU.AMA ADAM İŞLER, MADDİ SIKINTI VS SÜREKLİ EVLİLİK İŞİNİ ERTELİYORDU. BİZİM AİLE ÖYLE AYNI EVDE YAŞAMAK KALDIRMAZDI. AMA İSTEMEDİĞİMİZ ŞEKİLDE AİLEMİZ BUNU ÖĞRENDİ. AMAN ALLAHIM KIYAMETLER KOPTU. KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ KORKTU VE AYRILMAK İSTEDİ. BELKİ DE BAHANE ETTİ. AMA KIZ KARDEŞİM O SIRADA HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ. RESMEN ARAPSAÇI GİBİ OLDU HERŞEY. SEVGİLİSİNE HAMİLE OLDUĞUNU ARTIK ANNE OLMAK İSTEDİĞİNİ, EVLENMEK DE İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. AMA SEVGİLİSİ HEMEN ALDIRALIM DEDİ. KIZ KARDEŞİM KESİNLİKLE ALDIRMAYACAĞINI SÖYLEDİ. AMA NE YAPACAĞINI DA BİLMİYORDU. MEDYUM OLCAYI BULMUŞ KARDEŞİM. BEN İSTANBULA YANINA GİTTİM, NE YAPALIM, ÇÖZÜM BULALIM DİYE YARDIMCI OLMAK İÇİN. DUR BAKALIM DEDİ, BEN OLCAY HOCAYI BULDUM. ÇOK ETKİLİ BİR HOCAYMIŞ, BİR GÖRELİM DEDİ. OLCAY HOCA SEVGİLİSİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPMIŞ. YAKLAŞIK 25 GÜN SONRA KARDEŞİMİN SEVGİLİSİ ELİNDE ÇİÇEK VE YÜZÜKLE GERİ GELDİ VE EVLENME TEKLİF ETTİ. HALBUKİ HEM KESİNLİKLE AYRILMAK İSTİYOR, HEM DE BEBEĞİ ALDIRMAK İSTİYORDU. HEMEN NİŞAN, NİKAH, DÜĞÜN BİRARADA YAPILDI. YAKINDA BEBEĞİMİZ DOĞACAK. ÇOK ŞÜKÜR KARDEŞİMİN EVLİLİĞİ GÜZEL GİDİYOR. MUTLULAR. OLCAY HOCA SAYESİNDE BİR YUVA KURULDU VE BİR BEBEK HAYATA GELİYOR. KESİNLİKLEHERKESE TAVSİYE EDERİM. KESİNLİKLE ONA MİNNET BORÇLUYUZ.

KISMETİM AÇILDI BENİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BAĞLAMAYI ÇÖZDÜ.

39 YAŞINDA BİR KADINIM. DAHA ÖNCE BİR EVLİLİK YAPTIM VE 10 YIL ÖNCE BOŞANDIM. ESKİ EŞİMLE ÇOK SORUNLU AYRILMIŞTIK. İLK BİR KAÇ YIL HİÇ EVLİLİK DÜŞÜNMEDİM. AMA SONRA DA ASLA CİDDİ BİR İLİŞKİM OLMADI. HEP İYİNİYETLE BAŞLADIM, KİMSEYE OYNAMADIM AMA BAHTIM BİR TÜRLÜ GÜLMEDİ. ÖNÜME BİR SÜRÜ TALİP ÇIKTI AMA YA BEN, YA KARŞI TARAF BİR TÜRLÜ EVLİLİK OLAMADI. YORULMUŞTUM. BİR GARİPLİK OLDUĞUNU DA HİSSETTİM. EN OLUMLU BAKTIĞIM, HİÇ SORUN OLMAYAN İNSANLARDA BİLE NEDENSİZ BİR DİKİŞ TUTMUYORDU. BİR ARKADAŞIM MEDYUM OLCAY HOCAYI TAVSİYE ETTİ. BİR ÜMİT DEDİM ARADIM. ESKİ EŞİMİN AİLESİ YILLAR ÖNCE BANA BÜYÜ HEM AYRILMAMIZ İÇİN, HEM DE NASİBİM BAĞLANSIN DİYE BÜYÜ YAPTIRMIŞ. ASLINDA BUNU ONCA YILDIR BİR KAÇ KİŞİDEN DAHA DUYMUŞTUM ÖNEMSEMEMİŞTİM. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ BÜYÜYÜ BOZDU VE KISMET AÇMA BÜYÜSÜ YAPTI. ALLAH RAZI OLSUN. 2 YIL BİRLİKTE OLUP NEDENSİZ AYRILDIĞIMIZ SEVGİLİM ELİNDE YÜZÜKLE BANA GERİ DÖNDÜ. ÇOK CANIM YANMIŞTI AYRILDIĞIMIZDA. AYRLALI BİR YILI GEÇMİŞTİ. AMA HALA DÜŞÜNÜNCE İÇİM ACIYORDU. OLCAY HOCA SAYESİNDE KISMETİM AÇILDI. ÜZERİMDEKİ KİLİDİ AÇTI. ŞİMDİ SÖZLENDİM. ÇOK MUTLUYUM. OLCAY HOCA OLMASA BEN HALA ÜZERİMDEKİ O BÜYÜYLE NEDEN MUTLU OLAMIYORUM DİYE DEPRESYON YAPIP DURACAKTIM. NUARASINI 05323671325. KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.

MEDYUM OLCAY SORUNLARIMI ÇÖZDÜ.

BENİM ÜZERİMDEKİ PAPAZ BÜYÜSÜNÜ BOZMASI İÇİN MEDYUM ALİYE GİTMİŞTİM. BİR FAYDA BULAMADIM. SONRA MEDYUM OLCAY HOCAYI BULDUK. ÜZERİMDEKİ UĞURSUZLUK GİTSİN, İŞLERİM AÇILSIN DİYE UĞRAŞIYORDUM. İYİ Kİ DE BULDUK. OLCAY HOCA ÜZERİMDEKİ DAYANAMADIĞIM BOĞULMAYI ALDI, İŞLERİM ÜZERİNE YAPILAN KİLİDİ AÇTI VE ÇOK ŞÜKÜR ŞİMDİ HERŞEY YOLUNA GİRİYOR. BEN DE YAŞADIKLARIMI YAZDIM BURAYA. O ZAMAN MEDYUM ALİDEN MEMNUN KALMAMIŞTIM. ONU YAZMIŞTIM. SONRA OLCAY HOCAYI BULDUK. WALLA 1 AY GİBİ KISA ZAMANDA HERŞEY YOLUNA GİRMEYE BAŞLADI. O YÜZDEN HERKESE TAVSİYE EDERİM. OLCAY HOCA SAĞLAM, ETKİLİ BİR HOCA. UMUT KAYBETMEK EN KÖTÜSÜDÜR. HEM DE ÜZERİNE PARA ÖDEYEREK UMUDUNUZU KAYBETMEK DAHA DA ÜZER İNSANI. O YÜZDEN OLCAY HOCADAN ŞAŞMAYIN. BİR SÜRÜ MEDYUM KILIKLI KALPAZAN VAR. ÇOK ARKADAŞIM PARA KAPTIRDI. BEN DE BAŞTA MEDYUM ALİ’YE GİTTİM. PARAM BOŞA GİTTİ. SONRA OLCAY HOCAYI ARAŞTIRARAK BULDUM. ÇOK MEMNUN KALDIM. BURAYA ONU DA YAZIYORUM Kİ BİRİRLERİNE BİR FAYDAMIZ OLSUN.

MEDYUM ARTİN E KESİNLİKLE İNANMAYIN.

HALAMIN KIZININ EŞİ ALKOL VE KUMAR ALIŞKANLIĞI VARDI. ELDE AVUÇTA NE VARSA HEPSİNİ HARCIYORDU. HALAMIN MEDYUM ARTİNİ BULMUŞ. KİŞİYE ÖZEL İŞLEM YAPICAM AMA KESİN ÇÖZÜM DEMİŞ.O KADAR PARA ÖDEDİ AMA HİÇ BİR FAYDA GÖREMEDİK. İŞİN DAHA ÖNEMLİ YANI PARAYI ALDIKTAN SONRA MEDYUM ARTİN HALAMIN KIZINI ENGELLEDİ. TAM BİR VURGUNCU YANİ. RESMEN KANDIRILDIK. KESİNLİKLE BU ADAMA KANMAYIN. BİZ KANDIRILDIK.

ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR. AKLIM İYİCE KARIŞTI. LÜTFEN DENEYİMİ OLANLAR BANA YAZSIN.

EŞİM VE KAYINVALİDEM İLE İLGİLİ ÇOK CİDDİ SORUNLAR YAŞIYORUM. EŞİMLE ARAMIZ HEPTEN KOPTU GİBİ OLDU. KAYINVALİDEM YÜZÜNDEN YILLARDIR SIKINTI YAŞIYORUZ ZATEN. AMA SON ZAMANLARDA HEPTEN ARTTI. EŞİMLE ARAMIZ DA BOZULDU. BANA ARTIK EVDEN GİT DİYOR EŞİM. KAYINVALİDEM 5 YILDIR HASTALIĞI NEDENİ İLE BİZİMLE BERABER YAŞIYOR. HALİYLE AYNI EVİN İÇİNDE ZOR OLUYORAMA EŞİM İÇİN YUVAM İÇİN TIKIMI ÇIKARTMIYORUM.AMA KAYINVALİDEM BENİ İSTEMEDİYDİ ZATEN TA BAŞINDA. HİÇ DEĞİŞMEDİ. ONA BAKMAMA RAĞMEN HALA BENİ İSTEMİYOR. EŞİM DOĞU KÖKENLİ. AKRABA KIZI EVLENDİRMEK İSTEMİŞLER. EŞİM BENİ TERCİH ETTİ EVLENDİK AMA ASLA KAYINVALİDEM BENİ KABULLENMEDİ. ÇOK UĞRAŞTILARAYRILALIM DİYE AMA BİZ BİRBİRİMİZİ ÇOK SEVDİK. MÜCADELEETTİK. 1 TANE ÇOCUĞUMUZ VAR. KIZIM VAR. KAYINVALİDEM 5 YILDIR BİZİMLE YAŞIYOR. BU SÜREÇTE EŞİMLE ARAMIZI HEPTEN AÇTI. SOĞUDUK EŞİMLE. EŞİM ARTIK AYRILMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR. BEN YUVAMIN YIKILMASINI İSTEMİYORUM. İYİ BİR HOCAYA İHTİYACIM VAR. HEM EŞİM BENİ SEVSİN DİYE HEM DE KAYINVALİDEM ARTIK DAHA ILIMLI OLSUN DİYE. BİR SÜRÜ YORUM OKUDUM. BİR SÜRÜ HOCA ADI GEÇİYOR. BİR SÜRÜ İŞLEM VAR. AŞK, GERİ ÇEVİRME, BAĞLAMA, DİL BAĞLAMA. HANGİ HOCAYA NASIL BİR İŞLEM YAPTIRIRSAM YUVAMI KURTARIRIM. ÇOK MU UZUN SÜRÜYOR YAPILAN İŞLEMLERİN. ZATEN ELİMDE KISITLI BÜTÇEM VAR. BOŞA PARA HARCAMAK İSTEMİYORUM. AMA BAŞKA ÇAREM DE YOK. YUVAM YIKILACAK. LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN.

medyum mukaddes bağlama büyüsü yaptı ama sevgilim beni aldattı.

6 aydır devam eden bir ilişkim vardı. çok önem verdim bu ilişkimeçünkü hayalimdeki erkekle birlikteydim. hep içimden ne geçirdiysem hepsi onda vardı. çok aşık oldum. bu yüzden ilişkimezarar gelsin istemiyordum. sevgilim ajans sahibi idi. haliylebir sürü organizasyon vs, çok hareketli bir hayatı vardı. bir sürü kadınla görüşüyordu gün içinde. aklı kaymasın, gözü benden başkasını görmesin istiyordum. bu medyum mukaddesi buldum. gözü benden başkasını görmesin dedim bağlama büyüsü yaparım dedi. senden başka bir şey düşünmez, gözü kimseyi görmez dedi. 5000 lira para ödedim. ne oldu biliyor musunuz, 1 ay sonra aldatıldığımı öğrendim. sevgilim iş için Antalya’ya gitmişti ve yanında beni aldattığı kızı götürmüş. orda balayı odası kiralamış, resmen romantizmin dibine vurmuşlar. Medyum Mukaddesi aradım açmadı. mesaj yazdım, olanları anlattım. anında beni engelledi. resmen kandırıldım. kesinlikle tavsiye etmiyorum. iyi bir hoca değil bu medyum. siz de benim gibi kandırılmayın. paranız boşa gitmesin.

MEDYUM OLCAY HOCA İŞLERİMİN YOLUNDA GİTMESİ CELP İŞLEMİ YAPTI. İŞİMDE YÜKSELDİM.

Özel bir firmada satış pazarlamada çalışıyordum. 2,5 yıldır bu alanda çalışıyordum. Ama bu firmaya girrken başlangıçtı benim için çünkü firma büyük bir firma ve önüm açıktı. 2,5 yıl kendimi ispat edicem diye çok çalıştım. En çok satış yapan yılın personeli kokartını bile kazandım. Ancak bir türlü istediğim terfi, yükselme olmuyordu. Biraz da dayının olmasına bakıyor tabi bu işler. Benim öyle arkamı sağlama alacak bir yakinim olmadığı için ağzıma çalınan bir parmak bal ile yetinmem gerekiyordu. Böyle olduğum yerde saymak da beni mutsuz ediyordu. Bu sırada bir arkadaşım Medyum Olcay Hocayı tavsiye etti. Medyum Olcay Hocayı aradım. Bana işlerimin yolunda gitmesi için celp işlemi yaptı. İyi ki de Olcay Hocayı buldum. Yaklaşık bir ay sonra Genel Müdür Yardımcısı beni çağırdı. Yaptığım işlerdeki başarımdan dolayı beni tebrik etti ve artık sizinle reklam bölüm müdürü olarak çalışmak istiyoruz dedi. Allahım bu bir mucize dedim. Tam da benimi stediğim bölüm ve istediğim konum teklif edildi. Yeni büroma bir hafta önce geçtim. Artık yönetim katında bir ofiste çalışıyorum ve 18 kişilik bir ekibim var. Vizyonik, çok hareketli ve yine önü açık bir pozisyona terfi ettim. Tabiki Olcay Hoca sayesinde. Onun celp işlemi benim işlerimi açtı ve terfi aldım. Allah bin kere razı olsun. Kendimi yırtıyordum hiç bir şey olmuyordu. Ama Medyum Olcay Hocanın yardımı sayesinde şimdi çok mutluyum, işimde yükseldim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem de herkese. Konuşurken anlayacaksınız zaten Olcay Hocanın ilgisini, işinde ne kadar iyi olduğunu. Numarasını da yazıyorum. 05323671325. ben kendisine hayır duamı, teşekkürü borç biliyorum. her daim de öyle olacak. iyi ki kendisini buldum.

MEDYUM UMUT ÇAĞLAR BÜTÜN UMUDUMU BOŞA ÇIKARDI.

UZUN YILLARDIR TİCARET İLE UĞRAŞIYORUM. İŞLERİM İYİYDİ. AMA PİYASA, YANLIŞ ADIMLAR DERKEN BİRAZ SIKINTI YAŞAMAYA BAŞLADIM. ASLINDA DÜZENLİ HAYIR YAPARIM, HAKSIZ KAZANÇ İLE İŞİM OLMAZ. İKİ YILDIR İŞLERİM SIKINTILI GİDİYOR. TİCARET ÇOK ZOR BİR ANDA TEPETAKLAK OLABİLİYORSUN. BU SIRADA ALIM SATIM İŞİ ÇIKTI. HANİ DERLER YA OLURSA YIRTTIM. AYNEN ÖYLE BİR İŞTİ. AMA BİR KİŞİNİN RIZASI GEREKİYORDU BU İŞ İÇİN. GEL GÖR Kİ BU KİŞİ ÇOK İNATTI. HALİ VAKTİ DE YERİNDE BİRİ. PARAYA İHTİYACI YOKTU. RAZI ETMEK İÇİN ONCA DİL DÖKTÜM, ANLATTIM. HERKES İÇİN ÇOK KARLI OLACAĞINI AMA BENİM İHTİYACIM YOK DEDİ YOKUŞA SÜRDÜ İŞİ. BU SIRADA NE YAPSAM DİYE DÜŞÜNÜRKEN MEDYUM UMUT ÇAĞLAR’I BULDUM. DURUMU ANLATTIM. İŞLERİMDEKİ SIKINTILARI DA ANLATTIM. SANA RIZIK AÇMA BÜYÜSÜ YAPALIM O İNATÇI VEYSEL AMCA İÇİN DE DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPALIM DEDİ. HAY NERDEN İNANDIM BU MEDYUMA. KAFAMA YANİ. HİÇ BİR FAYDA GÖRMEDİM. İNATÇI VEYSEL AMCA KUZU OLACAKTI GÜYA. YALAN. ADAM HALA ÖYLE İNATÇI. İŞLERİM AÇILSIN DİYE YAPTIĞI İŞLEMİN DE BİR FAYDASI OLMADI. AMA BENİM MEDYUM UMUT ÇAĞLAR’A GÜZEL BİR MADDİ FAYDAM OLDU. YANİ BU İŞTEN TEK KAZANÇLI ÇIKAN MEDYUM UMUT ÇAĞLAR OLDU. YANİ KANDIRILDIM. KESİNLİKLE KİMSEYE TAVSİYE ETMİYORUM. HİÇ ETKİLİ BİRİ DEĞİL BU ADAM.

EŞİMİN GÖZÜ KİMSEYİ GÖRMESİN DİYE OLCAY HOCA BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTI. ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM.

EŞİM İŞİ GEREĞİ ÇOK FAZLA SEYAHAT EDİYOR. HEM YURT İÇİ HEM DE YURT DIŞI SEYAHATLAERİ ÇOK FAZLA OLUYOR. ÖZELLİKLE YURDUŞI SEYAHATLERİ DAHA UZUN OLUYOR VE TABİKİ İNSAN ENDİŞE EDİYOR. EŞİMİN GÖZÜ DIŞARIYA BAKAR MI? AKLI KAYAR MI? MACERA YAŞAMAK İSTER Mİ? ŞEYTANA UYAR MI DİYE HUZURSUZ OLUYORDUM. HAKLI DA OLDUĞUMU ANLADIM. BİR İKİ KERE EŞİMİN KREDİ KARTI EKSTRESİNDE YURTDIŞINDA GECE BÖYLE MEKANLARIN AYRINTISINI YAKALADIM. İÇİM İÇİMİ YEDİ. TABİ İŞ İÇİN GİDİYORLAR VE MECBUREN BÖYLE ORGANİZASYONLARI DA OLUYOR. AMA EŞİMİN BENDEN BAŞKASINA BAKMASI, İLGİ DUYMASI, BİRLİKTE OLMASI BENİ MAHVEDER. ALLAHTAN GÖRÜNTÜLÜ ARAMALAR VAR AMA SIK ARAYAMIYORDUM EŞİMİ. İŞ YAPIYORUM BÖYLE YAPARSAN SIKINTI OLUR, BEN SENİ ARARIM DİYORDU. BÖYLE ENDİŞE İÇİNDE İKEN MEDYUM OLCAY HOCAYI BULDUM. YUVAMI KORUMAK İSTEDİĞİMİ, EŞİMİN İŞİNİ, DURUMU ANLATTIM. MEDYUM OLCAY HOCA EŞİMİN GÖZÜNÜN BENDEN BAŞKASINI GÖRMEMESİ İÇİN GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ YAPTI. O KADAR ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM Kİ. EŞİM NEREYE GİTSE SIK SIK BENİ ARIYOR VE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞUYORUZ. OTELE DÖNÜNCE DE GÖRÜNTÜLÜ ARIYOR, YATANA KADAR KONUŞUYORUZ. DAHA 1,5 YILLIK EVLİYİZ. EŞİMİ ÇOK SEVİYORUM VE BÖYLE ŞEYLERDEN DOLAYI EVLİLİĞİM ZARAR GÖRSÜN İSTEMİYORUM. SAĞOLSUN MEDYUM OLCAY HOCA. ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN. ONUN SAYESİNDE EŞİM DAHA BİR DÜŞKÜN OLDU BANA. GİTTİĞİ YERDE SÜREKLİ ARIYOR, İÇİMİ RAHATLATIYOR, EVE DÖNMEK İÇİN CAN ATIYOR ARTIK EŞİM. EVLİLİĞİMİZ İÇİN ÇOK FAYDALI OLDU. OLCAY HOCADAN ÖNCE BÖYLE DEĞİLDİ EŞİM. DAHA RAHATTI. ÖYLE SIK SIK ARAMAZDI. AMA ŞİMDİ EVE GELMEK İÇİN CAN ATIYORUM BİR AN ÖNCE YANINDA OLMAK İSTİYORUM DİYOR. BENCE HERKES EŞİ SEVGİLİSİ İÇİN YAPMALI BUNU. DEVİR KÖTÜ. ARTIK KİMSE BU EVLİYMİŞ BU BEKARMIŞ DEMİYOR.İLİŞKİNİZİ KORUMAK İÇİN OLCAY HOCAYI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. BEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM. O İÇ HUZURSUZLUKLARIM GİTTİ RAHATLADIM WALLA. OLCAY HOCANIN NUMARASI 05323671325. YAZAYIM DA BULMAK İÇİN UĞRAŞMAYIN.

medyum önay dan sonuç alamadım. :(

kaç kere kırılır insan, kaç kere yıkılır. dert artık büyük gelmiyor. artık derdim beni eziyor. altında eziliyorum. annem ayrı ben ayrı her gün ölüyor, her gün nefes alalım diye uğraşıyoruz. ama sabır taşı olsan çatlarsın. babamı küçükken kaybettim. annem ev hanımı. babamdan kalan üç kuruş maaş ile çok zorluk çektik. annem de çaresiz görücü usulü evlendi biriyle. 5 yıldır evliler. önceleri pek bir iyiydi bu adam. ama çok sürmedi. annemin şiddet görmediği gün yok. ben yatılı okulda okudum. hafta sonları giderdim eve. annem bir şey belli etmezdi. meslek lisesinde okuyorum. ama artık annemin de gücü kalmamış ki bana anlattı. adam annesini de aldı geldi eve annemi resmen analı oğullu hizmetçi ettiler. hergün hakaret, şiddet görüyor annem. korkuyorum anneme birşey olacak diye. annem ayrılmak istedi ama çarem yok nereye gideceğim diye katlanmaya çalışıyor. ama bu eziyete katlanılmaz. benim içim içimi yiyiyor. annemin o adamdan ayrılmasını istiyorum ama bizim orada boşanmak çok ayıp, kötü kadın ederler hemen insanı. annem korkuyor. ben anneme birşey olacak diye korkuyorum. ne yapsam dedim. medyum önayı buldum. annemle konuştum. tamam arayalım dedi. medyum önay annemin kocasına iyi bir insan olsun, anneme kötü davranmasın diye dil bağlama büyüsü yaptı. bir de celp yaptı ki anneme duygusu olsun hoş tutsun diye. hiç bir faydası olmadı. o adam yine zalim yine kötü. anneme eziyet ediyor. bitmedi çilemiz. bitmediii:( daha ne yapabiliriz diye düşünüyorum. daha etkili bir hoca arıyorum. şu adamın dilini elini bağlasın, anneme kötü davranmasın. medyum önay etkili olmadı. zar zor para denkleştirip ödedik. o da boşa gitti. halbuki durumumuzu anlattık. ücret konusunda hiç taviz vermedi. bari işe yarasaydı. o zaman parayı da düşünmez zaten insan. ama sonuç olmayınca paraya da yanıyorsun. kaç haftalığımı ona verdim sonuçta.

Acil ?!!!!

Merhaba,cidden yardıma ihtiyacım var , 3 aylık kızım için . Eşim bırakıp gitti tartışmadan sonra ve boşanma davası açtı, şuan mahkeme devam ediyor, isteğim en kısa sürede davayı iptal edip yanımıza dönmesi ?? Nolur bana güven verici ve kesin sonuç veren kişi bilgisi verin , maddi durumum da çok iyi değil

Medyum Yaşam 10 ay bekletti

Medyum Yaşam hakkında elbette ki iyi şeyleri bende sizlere söyleyeceğim fakat benim her zaman ki tercihim ortak yani hem iyi hem kötü taraflarını söyleyerek sizi kandırmamak olarak bilinmelidir. Bakın medyum Yaşam tarafına öncelikle beni dolandırır ya da beni kandırır gibi şeyler ile gitmeyin. Çünkü medyum Yaşam tarafını gerçekten çok iyi ve aynı zaman çok yakından tanıyorum. Bundan dolayıda hiç kimsenin hakkını yiyeceğini ya da herhangi birini dolandırıp parasını alıp kaçabileceğine ihtimal dahi vermiyorum. Bundan dolayı da büyü bozma işleri için medyum Yaşam tarafını sağlam buluyorum. Ayrıca bugüne kadar hiç bir şekilde en ufak bir para çarpması ya da herhangi bir dolandırma işi ile medyum Yaşam adlı kişinin adı anılmamıştır. Bundan dolayı da medyum Yaşam gayet güvenilir ve bir o kadarda sağlam bir kişi olarak bilinmelidir.Fakat biraz sorun yaratan yanına gelinecek olursa eğer, medyum Yaşam evet iyi bir şekilde büyü bozma işlemi yapıyor. Ama gel gelelim biraz daha pahalı paralar karşılığında bu işi yapıyor. Bunun yanında 1 hafta sürer dediği büyü bozma işlemi nereden bakılırsa bakılsın en az 10 ay sürüyor. Buda medyum Yaşam tarafından bozulan büyünün zaman içerisinde etkisinden kurtulduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca biraz kaba konuşuyor ve insanları zaman zaman bu cümleleri ile konuşma tavrından dolayı istemeden kırabiliyor. Medyum Yaşam tarafına büyü bozma işlemi yaptıracak olan kişinin biraz rahat bir karaktere ve bunun yanında ise biraz fazla paraya ihtiyacı bulunuyor

Medyum Umut Çağlar sayesinde işlerimiz katlandı

İyi günler yoksa siz hala iyi bir medyum arama çalışmaları içerisinde mi bulunuyorsunuz? Sizlere iyi bir medyum olarak medyum Umut Çağlar ile iletişime geçmenizi öneriyorum. Çünkü medyum Umut Çağlar büyü bozma işleri için tek tercih edilmesi gereken ve bu değeri gerçekten hak eden bir medyum olarak bilinmelidir. Eşimin işlerinin kötü gitmesi sonucunda şans eseri rastladığımız bir büyüyü bozdu ve eşimin iş hayatında ki bulunan engelleri ortadan kaldırarak bize çok büyük bir yardımda bulundu. Gelin size kısaca bu olayı anlatayım ve medyum Umut Çağlar tarafına olan ilginizin daha fazla artmasını aynı zamanda da sizlere medyum Umut Çağlar adlı kişinin ne kadar güvenilir olduğunu göstereyim. İki yıl önce eşim bir iş yeri açtı ve inanın çok mükemmel bir görünüme sahip olan yemek lokantamız vardı. Herkes ilk günden bizi tercih ediyordu bende burada kasiyer olarak bulunuyordum. Öyle ki ilk yıl içerisinde tüm harcama yaptığımız para miktarını fazlasıyla kazanmıştık. Fakat bizden önce bulunan lokanta sahibi bu konudan çok rahatsız oluyordu çünkü biz tercih konusu olunca onun işlerinde büyük düşme yaşandı ama bu sonuç olarak bir işti ve yapacak bir şey yoktu. Gel zaman git zaman işlerimiz düşme yaşamaya başladı ve gerçekten bu çok anlamsız bir durum olarak göz önüne geliyordu. Daha sonra iş yerini temizlerken şans eseri bir muska bulduk. Muskayı hemen bir hoca tarafına götürdük ama çözemedi daha sonra da medyum Umut Çağlar tarafına ulaştım. Bana muskayı getirmemi söyledi ve götürdüğümde bunun bir domuz yağı büyüsü olduğunu söyledi. O neydi gerçekten çok şaşırmıştık ama büyüyü bozdurmak için gerekli olan tüm parayı verdik. Daha sonra medyum Umut Çağlar büyüyü bozduğunu söyledi. Ardından 1 hafta geçtikten sonra işlerimiz önce eski düzeyine daha sonrada çok daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmaya başladı. Şuan 3 iş yeri daha açtık ve bu halimizin içerisinde bulunmamız da medyum Umut Çağlar gerçekten büyük pay sahibi.

Medyum Vasi

İsmim Furkan beni seven bir komşum bana sicim büyüsü yapmış Medyum Vasi ile o dönemde tanışma şansım oldu olayı size ayrıntısı ile anlatmak istiyorum, anlatayım ki saf insanlar bu tür sahtekar medyumlar tarafından nasıl kandırılıyor öğrenin. Oturduğum mahallede evimize 3 ev uzaklıkta olan bir komşumuz vardı kadın evli ve çocuk sahibi olmasına rağmen sürekli beni facede ve telefonda rahatsız ediyordu, ben bekarım ama ciddi düşündüğüm bir sevgilim var. Her neyse bu komşum işi öyle ilerletti ki korkusuzca beni tehdit bile etmeye başladı bunu sevgilime anlatıyordum tüm gelişmeleri. Sevgilim bana Medyum Vasi hocadan bahsetti git muska yazdır ya da üzerimde büyü varsa büyüyü bozdur diyordu.
Ama şu dikkatimi çekmeye başlamıştı o sıralarda bende kadından hoşlanıyordum git gide bunu sevgilim bile anlamaya başlamıştı. Sevgilim en son dedi bana sana kadın büyü yaptırdı Medyum Vasi görüşelim çare isteyelim dedi. Bende kabul ettim Medyum Vasi hocadan randevu istedik ve görüşmeye gittik, ne var ne yok her şey hakkında kendisine bilgi verdim, bana sicim büyüsü yapıldığını söyledi bu arada sicim büyüsü nedir diye merak edenler varsa sicim büyüsü hoşlandığınız biri için iplikle düğüm atarsınız 41 düğüm olmak üzere düğümleri atar iken karşı taraftaki kişinin ismini zikrederseniz ve o kişinin kapısının önüne koyarsınız gerek paspas altına yada başka şekilde o kişi o düğümlü olan ip yumağına bastığında kişi o kişiye bağlanır.
Durum böyle olunca Medyum Vasi büyüyü bozacağını söyledi ve benden büyük miktarda para aldı ve gönderdi bizi ama bende ya da o kadında değişiklik olmuyordu sonra birkaç eş dost akrabayla görüştüm sonra anladım ki Medyum Vasi tam bir düzenbaz sahtekarmış bu şekilde bir çok insanı kandırarak parasını almış ve yaptığı bir şey olmamasına rağmen halen insanlardan para toplamakta. Sakın Medyum Vasi ağına düşmeyin paranızın üstüne yatar ve yetmez gibi size küfür eder aşağılar.

Medyum Taher

Çok muhafazakar ve dini vecibelerini yerine getirmeye çalışan biriyim, bana büyü yapılmış sonrada öğrendim bir hocamızdan. Bilindiği üzere büyü bozma işi yapacak kişi tamamen manevi yönden çok güçlü nefesi ve bilgisi olan biri olması lazımdır, bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Taher ile görüşme yaptım başımdan geçenleri her şeyi anlattım kendisine. Yardımcı olacağını başıma gelen bu musallatı çıkaracağını yapılan büyünün bozulmasını sağlayacağını söyleyerek belirli miktar para aldı benden.
Bende parayı ödeyerek bir an evel işlemleri yapmasını istedim ve ayrıldık, kendisinin ban söylediği şey büyünün bozulması yaklaşık 2 – 3 haftayı bulacaktır sabırlı olmam gerektiğiydi, fakat aradan değil 3 hafta tam 6 hafta geçmesine rağmen bende hiçbir değişiklik olmadı aksine daha da ilerledi bu büyü. Medyum Taher ile görüştüğümde bu normaldir yapılan büyü çok güçlü yapılmış sana başka bir metot uygulayacağız dedi. Bu ek uygulama için tekrar benden para istedi, istediği bu para ilk paradan biraz daha fazlaydı bende denize düşen yılana sarılır hesabı ne istediyse verdim hatta üzerimde pek param yoktu kredi kartımdan çekip verdim. Medyum Taher büyü bozma işleri için sürekli internette gözüme çarpan biridir ona güvenmemin esasen sebebi de buydu.
Aradan zaman geçtikçe bende halen bir değişiklik olmayınca Medyum Taher hocayı aradım hocam o kadar para verdim ve bende değişiklik yok aksine daha beter kötülüyorum neden böyle oluyor dediğimde bana, tek senle uğraşmıyorum beni fazla meşgul etme dedi. Bu defa içime kurt düştü Medyum Taher beni tehdit etti resmen, bir daha aradım ve paramı ver yoksa hukuki yollara başvuracağım dedim bana hiç utanmadan arlanmadan dedi ki beni şikayet edersen sana çok kötü büyü yaparım geberirsin dedi. Korkumdan hiç bir şey demedim bu sahtekar medyumlar ve bunun gibilerini Allaha havale ediyorum. Lütfen arkadaşlar böyle insanlara kanmayın Medyum Taher tamamen bir yaramaz insandır.

Medyum Mukaddes

Başımdan geçen çok önemli bir konuyu anlatmak istiyorum, yazacağım olay pekte iyi olmayan bir olay olduğu için ismimi vermek istemiyorum lütfen bağışlayın. Medyum Mukaddes ile tanışmam tamamen bir uzaktan akrabamın önerisi üzerine olmuştu keşke de tanışmasaydım çünkü bana bu çok pahalıya patladı. 43 yaşımda olmama rağmen bir erkek arkadaşım bile olmaması beni iyice düşündürüyor hatta bunalıma sokuyordu, adeta kısmetim bağlanmış gibiyim. Sürekli çalışmama rağmen sürekli sosyal çevrede olmama rağmen karşıma bir türlü bir kısmetlim çıkmadı.
Bu halimi bir çok arkadaşım akrabalarım bildiği için sürekli bana birini getirip görücü usulü ile evlenmem için hep ısrarcı oluyorlardı. Ama bir türlü kısmetimi bulamadım, bir akrabamın kısmetimin bağlı olduğunu söylemesi beni korkutunca yine bir tavsiye ile Medyum Mukaddes ile tanıştım gidip derdimi anlattım. Kısmet büyüsü yapıldığını söyledi ve kısmet bağlama büyüsü bozma işi yapması gerektiğini söyledi ve bunun karşılığında benden bir takım pahalı şeyler istedi. Bende yeter ki üzerimden bu büyüyü kaldır ben hediyeleri alıp geliyorum dedim ve aynı gün hediyeleri alıp geldim ( hediyeler yaklaşık 2bin tl üzerinde takı ) sonra gitmemi ve zamanı geldiğinde kısmetim açılacağını söyledi sevinerek gittim eve.
Aradan belki de 3 ay geçti bana sabırlı ol dedi baştan ama 3 ayda bence bir değişiklik olması lazımdı ama nafile hiç bir gelişme olmadı her şey eskisi devam ediyordu. Sonunda arayıp görüştüm beni hatırlamadı bile, kendisine ben size şu kadar değerinde hediye aldım kıymetli şeyler verdim ama kısmet büyüsünü çözemediniz ya da gelişme olacak mı dediğimde direk bana eğer hediye aldımsa karşılığını vermişim diyerek meşgul olduğunu telefonu kapatmasını gerektiğini söyledi. Açıkçası Medyum Mukaddes dolandırıcı hislerimle, gururumla, onurumla, kesemle oynadı ve iki elim yakasındadır, bu dünya da ya da ahirette inşallah hesabını soracağım.

Medyum Mircan Demir

Kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra büyük bunalıma girdim o sıralarda Medyum Mircan Demir ile tanıştım bana kız arkadaşımı geri getireceğini yalnızca biraz para ödemem gerektiğini söyledi bende saf gibi inandım ve ne derse uyguladım. Medyum Mircan Demir yaklaşık 3,250 tl paramın üzerine yattı evet az değil tam 3bin tlnin üzerinde paramı çarptı. Birçok arkadaşımda bu sahtekar medyumun peşinde ama bir şey yapamıyoruz aradığımızda açmıyor sürekli yurt dışında olduğunu söylüyor ya da utanmadan ağzını bozuyor küfürler ediyor.
Bana muska yazma işi yapacağını söyledi ve benden ayrılan kız arkadaşımın dönmesini sağlayacağını söyledi aradan aylar geçti şimdide ne zaman arasam beni tehdit ediyor ve üzerime cinlerini göndereceğini söylüyor. İsterseniz internette arama yapın Medyum Mircan Demir nasıl bir dolandırıcı medyum anlarsınız, hakkında bir sürü şikayet ve kötü yorumlar var, tabi ki ben bunları sonradan öğrendim Allah rızası için arkadaşlar su sahtekarın ağına düşmeyin kendinizi koruyun, böyle utanmazlar yüzünden işini doğru düzgün yapan medyumlarda kötü damgalanıyor, ben yandım siz yanmayın sakın ola. Araştırma yaparsanız bir çok farklı alanda hizmet verdiğini söylüyor tılsım, vefk, muska, büyü bozma, adet kanı büyüsü bozma, nazar bozma, sevgiliyi geri getirme gibi bir çok işler yaptığını söylemekte.
Ama gelin görün ki olay hiçte böyle değil tamamen insanları bu gibi vaatlerle kandırıyor ve paralarının üzerine yatıyor. O kadar araştırma yapıyorum bu medyum hakkında daha iyi bir yorum görmedim eğer iyi yorum varsa da kendisinin yazdırdığı yorumlardır, her gördüğünüz olumlu yorumlara kanmayın hele hele Medyum Mircan Demir hakkında iyi yazılan hiçbir şeye asla inanmayın. Şu an hukuki olarak hakkında bazı işler yapmaktayız adalete güveniyoruz en kısa zaman da cezasını çeksin, benim derdim ödediğim para değil kandırılmamdır, başkaları da kazıklanmasın ve bu dolandırıcının tuzağına düşmesin.

Medyum Jasmin

Arkadaş kurbanı oldum bunu anlatmak istiyorum, kusura bakmayın ismimi gizleyerek yazıyorum Medyum Jasmin uzun zaman önce beni kandırarak hem manevi olarak beni zedeledi hem parasal yönden beni kötü duruma düşürdü. Ben ev kızıyım hiç evlenmedim yaşım 29 Almanya da yaşayan uzaktan akrabalarımız var sürekli gelip gidiyorlar buraya ben genç oğullarına aşığım ve onu çok istiyorum bir türlü açılamadım kendisine en son kuzenim ona durumu anlattı çocuk Almanya da sevgilisi varmış o nedenle beni kabul etmedi.
Aradan zaman geçtikçe ben unutacağıma daha çok bağlandım samimi olduğum bir arkadaşım bana Medyum Jasmin için çok güzel şeyler anlattı bağlama büyüsü ya da resim büyüsü yaparak oğlanı bana aşık edebilirmiş diye. Sonra düşündüm neden olmasın dedim kendi kendime, sonra Medyum Jasmin ile görüşme talep ettim bana telefonda da yardımcı olabileceğini söyledi, aşık olduğum genç hakkında bazı bilgiler istedi, benim hakkımda bilgiler aldı ve küçük bir ödeme yapmam gerektiğini söyledi. Ödeme için parayı buldum ve gönderdim bana da muska yapacağını söyledi kesin sonuç alırız dedi biraz beklemek gerektiğini de söyledi. Hayal kurarak kendi dünyamda yaşamaya devam ettim aşık olduğum kişinin bana döneceğini bekleyerek, ama ne var ki bir türlü o genç bana yeşil ışık bile yakmadı aksine memlekete gelir iken yanında alman sevgilisini bile getirdi. Medyum Jasmini arayarak durumu anlattım bana çok ilgisiz konuştu sanki benden para alan kişi değilmiş gibi kısaca konuşup meşgulüm dedi teli kapattı yüzüme.
Sonra tekrar aradığımda sesini yükselterek git kime şikayet edeceksen et dedi ve ödeme için geri iade edilmeyeceğini söyledi. Açıkçası bende korktum çekindim biri duysun istemedim Medyum Jasmine para kaptırdığımı sineye çektim ve kendi hayal gücümle o çocuğa kavuşmak yerine unutmaya çalıştım. Böyle konularda duyarlı olalım ben yandım siz yanmayın.

Medyum Halit Demir

Öncelikle tüm herkese merhabalar Medyum Halit Demir hakkında çok şey duymuşsunuzdur sanırım, ben yine de başımdan geçen bir olayı sizi aktarmak istiyorum, gerçi Medyum Halit Demir hakkında iyi şeyler mi yoksa kötü şeyler mi duydunuz ayrı merak konusu. Emlak firmam var uzun yıllardır alım satım işi yapan biriyim ne olduysa geçen yıl oldu eşimle büyük sorunlar yaşadık eşim benden soğudu ve evi terk edip babasına taşındı mahkemece ayrılmadık ama ben ısrarla birleşmek istiyorum dedim için oda boşanmayı sürekli erteledi sonuçta ortada 3 tane çocuğumuz var.
Hayatımda böyle olumsuz şeyler yaşanırken bir arkadaşım benim yerime Medyum Halit Demir hocadan görüşme talebinde bulunmuş randevu almış, benim normalde medyum inancım tamdır esasen. Yine de gerek olmadığını düşündüm ama arkadaşım çok ısrar edince kıramadım tamam dedim görüşmeye gitmeye karar verdim. Bu arada Medyum Halit Demir iyi bir medyum olduğunu söyleyen arkadaşımla şu an aramız açık konuşmuyoruz. Bu Medyum Halit Demir görüşmemizde benden birçok bilgi istedi verdim ve yüklü bir para istedi içime kuşku düştü ama arkadaşım öyle konuştu ki bana dedi her derde deva biridir bu Medyum Halit Demir ödeme isterse yok demeyelim verelim demişti.
Bende nasıl tuzağa düştüm bilmiyorum sözde eşime sicim büyüsü yapılmış benden uzaklaşmış büyü bozma işi yapılacakmış eşime ve her şey düzelecekmiş bende inandım ve tüm istediği parayı verdim. Ama aradan uzun zaman geçti ortada hiçbir gelişme olmadı aklıma internet geldi Medyum Halit Demir hakkında araştırma yaptım binlerce kişiyi dolandırmış, insanların parasının üstüne yatmış, yetmez gibi tehditler, küfürler insanları resmen çileden çıkarmış. Gidip paramı istedim görüşmedi kaç defa gittimse bir türlü görüşemedim telefonlara cevap vermedi anlayacağınız benimde paramın üstüne yattı çarptı. Dolandırıcı medyumlar arasında Medyum Halit Demir birinci sıradadır bunu bilin.

Medyum Feridun

Belki de bir yıldır üzerim de olan ağırlık ve belirsizlik tüm her şeyime yansımaya başlamıştı, öncelikle işime, gücüme, çevreme, aileme her şeye. Bilindiği gibi insanın kalbi yaralıysa, aşk yarası varsa her şey üst üste gelir ve başarılı olamazsınız. Medyum Feridun ile işte tamda böyle dönemde tanışmıştım, gerçi keşke tanımaz olsaydım bu Medyum Feridun denen kişiyi. Üzerimdeki bu sıkıntıları atmak için sevdiğimiz ve tanıdığım bir hocamız var ona gitmiştim, yaşlı hoca bende büyü olabileceğini ve uzman kendini bilen, manevi değerlere sahip bir medyum ile görüşsen iyi olur dedi.
O ana kadar medyumları sadece duyardım gün geçtikçe kendimi daha kötü hissediyordum bir arkadaş tavsiyesi üzerine Medyum Feridun hocadan randevu talep ettim, ilk görüşmemizde bende papaz büyüsü olduğunu ve kurtulmam gerektiğini söyledi. Medyum Feridun papaz büyüsü bozma işi için ödeme yapmam gerektiğini ve yapılan büyü bozma işinden sonra 100% olumlu gelişmeler olacağını söyledi ve bende inandım. Ödeme yaptıktan sonra bir takım bilgiler aldı benden ve biraz beklemem gerektiğini büyü bozulması için sabır gerektiğini söyledi. Bende sabırla bekleyeceğimi ve işime gücüme bakacağımı söyledim.
Aradan uzun zaman geçmesine rağmen bende hiçbir gelişme olmadığı gibi daha beter oldum resmen, en sonunda Medyum Feridun’u aradım ve düzelmediğimi söyledim, sesini yükselterek kaç kuruş verdin ki bana hesap soruyorsun dedi birden şaşırdım. Hocam mevzu para değil neden iyi değilim diye sormak istiyorum dedim ama Medyum Feridun ukala ukala bana ters cevaplar verince anladım ki ben yanlış kişiye gitmişim. Sonra internetten Medyum Feridun ismini aradığımda yığınla hakkında dolandırıcılık yorumları gördüm. İyi yorumlar varsa kesin kendisi yazdırmıştır. Para sorun değil ama bu medyum tamamen dolandırıcıdır lütfen dikkat etsin herkes, paranızı, alın terinizi bu gibi insanlara kaptırmayın asla. Dolandırıcı medyumlar için lütfen önce medyum hakkında araştırma yapın sonra işinizi yaptırın.

Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca

smini duyan zanneder ki ermiş ya da büyük bir insan Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ama gel gelelim gördüğüm en yalancı, dolandırıcı bir insandır. Marangoz atölyesinde çalışıyorum, bu atölyede yaklaşık 19 yılım geçti patronum sanki abim gibidir öyle ki sever ve sayarım kendisini, başına bazı olaylar geldi ailesi ile Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca büyü bozma işi yapacağını söyleyerek patronumdan yığınla para aldı ve paranın deyim yerinde ise üzerine yattı. Patronumun 5 çocuğu da yaşları yetişmiş yaşlarda olmasına rağmen bir türlü evlenemiyordular birçok kişi ailede adet kanı büyüsü ya da kısmet kapatma büyüsü olduğunu söylüyordu patronum da bir şekilde bu Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca ile tanışmış.
İlk başlarda ben hallederim kolay bir şey diyen Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca parayı aldıktan sonra ne aramış ne sormuş bu aileyi. Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca benim gözümde tamamen dalavereci biridir lütfen herkes dikkat etsin parasını çarptırmasın. Aileden para almasına rağmen hiç bir şey yapmayarak tamamen haksız kazanç elde etmiştir sözde kısmet kapatma büyüsü bozacaktı ama hiç bir şey yapmadı yetmez gibi çok iyi olan bu ailenin manevi değerleri ile oynadı utanmadan. Aldığı onca ödemeye karşılık daha hiç bir gelişme olmadı aile aynı şekilde devam ediyor, patronum resmen adam hasta oldu parasına mı yansın yoksa çaresiz olmasına mı, bizim gözümüzde medyumluk işi tamamen manevi değerlere ve dinimize uygun şekilde olması gerekir iken Medyum Bağdatlı Mustafa Hoca gibi dolandırıcılar insanların bu zaaflarından yararlanarak hem duyguları ile oynuyor hem paralarını çalıyor.
Kulağınıza küpe olsun arkadaş Medyum Bağdatlı Mustafa Hocanın yaptığı bu dolandırıcılık eğer çevrenizde bu kişiden yardım isteyecek birileri olursa kesinlikle uzak dursun, yoksa psikolojisi de bozulur parası da boşa gider.

Medyum Tufan

Uzun zamandır birçok internet web sitesinde ve özellikle Medyum hizmeti veren sitelerde karşımıza hep Medyum Tufan çıkmakta. Neredeyse Medyum Tufan ismi geçen her yazıda uygunsuz yaptığı işler ve mağdur ettiği insanların çığlıklarını duyabilirsiniz. Sahte Medyum Tufan çare isteyen yüzlerce insandan resmen bir servet toplarken daha karşılığını alabilen kimse çıkmamıştır ortaya. Birçok yerde Tufan Tufan ismi ile onlarca kendisine ait internet sitelerinde halen insanlardan para toplamaktadır. Hatta ve hatta o kadar ileri gitmiş ki kendi adına açtırdığı gizli web sitelerinde binlerce kendisini öven sahte yorumlar yazdırarak daha fazla yeni müşteri imkanı bulmuştur.
Yüzbinlerce TL insanları dolandırdığı düşünülen Medyum Tufan özellikle internet üzerinden Avrupa da yaşayan gurbetçilerimizi mağdur etmeye devam etmektedir. Yaptığımız araştırmalara göre internet üzerinden açtığı web siteleri için bile binlerce lira tasarımcıları dolandırmış ve birçok kişinin alın terini yemiştir. Neredeyse tüm internet sitelerinde sahtekar medyum olarak adlandırılan medyum tufan kendisinden kaptırdığı parayı isteyen kişilere ağıza alınmayacak küfürler, tacizler, aşağılamalar, tehditler savurmakta kalmayıp halen piyasada masum insanları dolandırmaya devam etmektedir. Hakkında onlarca dava açılan ve sürekli mahkeme koridorlarında görülen medyum tufan özellikle dolandırdığı kişilere eşcinsel yaklaşımlar sergileyerek dikkati üzerine daha çok çekmeyi başardı.
İnternette onlarca web sitesinde hakkında binlerce güzel ve olumlu yorumu bulunan medyum tufan, bu yorumları belirli ücret karşılığında ajanslara yazdırdığı ortaya çıktı, yazdırdığı binlerce yorumu internete koyduran Tufan Tufan ajansların ödemelerini yapmadığı gibi de tüm herkesi tehdit etmekte ve cinsel tacizde bulunmaktadır.
Tüm internet kullanıcıları için bir uyarı niteliğinde olan bu yazımızı lütfen dikkate alınız ve çevrenizde medyum tufana para kaptıran birileri var ise derhal hukuki yola başvurarak hesabını sorsun. Eğer medyum tufanı tanımayan varsa, bu anlattıklarımızı iyi okumalı ve asla ve asla medyum tufanın ağına düşmemelidir. Emin olun ki kendisinden çare isterken verdiğiniz enerjiden ziyade aldığı paraları da saklamakta ve kesinlikle hiç bir şey yapmadan haksız kazanç sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı medyum tufan sahtekarından muhakkak uzak durunuz. Bilmeyenlere de medyum tufanın nasıl bir medyum olduğunu da anlatınız.

Medyum Şikayetleri Sıkça Sorulan Sorular

Modern dünya içinde ilim başarısı ve yüksek kültür haznesi rolü ile medyumlar, her dilde ve beceride dua, büyü ve vefk ilimleri ile hizmet vermektedir. Aksi hareket edenler medyum şikayetleri kapsamında değerlendirilmektedir. Toplumun manevi dünyasına hitap eden medyumlar dijital sosyal medya da çeşitli şikayetlerle karşı karşıya kalmaktadır. Aralarında işin ehli uzman bakışına sahip medyum grupları, yasal sınırlar çerçevesinde hizmet ederek şikayetlere mahal vermeyecek türden güvenli kaliteli hizmet anlayışına sahiptir.

İnsanlığın ortak mirası haline gelen medyum ve hocalar uyguladığı şifalı bitkiler dua ve büyü terminolojisi ile toplumun merakla takip ettiği alimlerdendir. Online olarak hizmet veren sosyal medya ve hizmetlerden karalama mesajları alınmaktadır. Medyumların en çok şikayet aldıkları konuların başında hile, adatmacılık, tehdit ve finansal olarak kişileri dolandırma konuları gelmektedir. Elbette bu türden yasal olmayan konular, bütün medyumlar için geçerli değildir.

Zorluklar karşısında yılmadan hayata tutunmak isteyen kişiler, umut bağladıkları dua ve büyüler vasıtası ile medyumlarla tanışmaktadır. İşin ehli olduğunu söyleyen, yalancı tutarsız ve safsatalarla insanları kandıran medyumlar kısa sürede kendini ele vermektedir. Bu tür durumlarda başta dijital platformlardan sesiniz duyurabilmesisiniz. Medyum şikayetleri kategorisi ile Sahte medyum hocaları şikayet ederek yorumda bulunabilir, polis ve mahkemeye başvurarak haklarını koruyabilirsiniz.

Ruhlar alemi önsezisi, ulvi kelamı ve tesirli büyüleri ile tercih edilen medyumlar bazen, sahte medyum ve hoca başlığı altında şikayet edilerek tepki toplayabilmektedir. Özellikle kişilerin finansal gelirlerine el koyan medyumlar, çeşitli içi boş fikir ve dua vefkleri vasıtası ile toplumun değer yargıları ile adeta alay etmektedir. Şikayet kapsamına alınan her türlü konuya dikkatlice analiz edip, güvenli ve yasal sınırlar çerçevesinde hizmet veren medyumları tercih etmelisiniz.

Medyum şikayetleri ortaya bazen doğru sonuçlar çıkarmayabilir. Din duygusunun sömürüldüğü ve bilenle bilmeyenin ayırt edilemediği toplumlarda, bazen provokatör çalışmaları yürütülebilmektedir. Medyum hocanın nasıl bir yöntemle kişilere desek verip hizmet ettiğini bilmeden, doğru olmayan iddialar ortaya atılıp; karalama kampanyaları düzenlenebilmektedir. Bu hususta özellikle alanında ün yapmış diğer kullanıcılar tarafından da hizmet almış lisanslı hocalardan yardım alabilirsiniz.