Medyum Olcay PAPAZ BÜYÜSÜNDEN SONUÇ ALDIM 0532 367 13 25

herkes gibi benimde kendimce büyük bir sıkıntım vardı.Dört yılımı verdiğim ilişkide herşeyin yalan üzerine kurulu olduğunu öğrendim ve o günden sonra hayatım allak bullak oldu.

Birlikte olduğum kişi ile aynı iş yerinde bulunuyorduk,konum olarak iyi bir yerdeydim ama sevgiye aşka açıkçası açtım bana yaklaşmasıyla beraber beni gerçekten düşündüğünü sevdiğini sanarak kendimi kaptırdım, benim sırtımdan geçindi beni kullandı benimle beraber konumu yükseldi cebi para gördü farklı bir insan oldu ben ona bu yardımları yaparken karşılık beklemedim sadece ve sadece sevgimin gereği olarak bunları yaptım.

bu şekilde geçen dört senenin ardından benden soğumaya başladığını hissettim farklı şeyler olduğunu hissediyordum ama adını bir türlü koyamıyordum,iş yerinde kulağıma bazı şeyler gelmeye başladı dedikodudur dedim aldırış etmedim geçen zaman içinde bizim ilişkimiz git gide soğumaya başladı davranışları bana karşı değişti.

Meğer bana işe aldırdığı kızlardan biriyle ilişkisi varmış önce bunu inkar etti ben üzerine gidince bunu kabul etti.Kendisinin bir suçu olmadığını söyledi, bana ağıza alınmayacak laflar söyledi hakaretler etti, sen kimsin ki seninle olacağım , sen kendine bir baksana öncelikle seninle işim bitti kullandıysam kullandım iki iyilik yaptın diye ömür boyu sanamı katklanacaktım tarzında hakaretler etti, benim iş yerimde adımı çıkardılar yersiz iftiralar attılar, herkesin önünde aşk yaşamaya başladılar.

Beni deli-psikopat olarak lanse ettiler hem ihanete uğradım hem haksız yere suçlandım hem bunca sene aldatıldım bunu hazmedemedim psikolojim gerçekten bozuldu kendimi işe güce veremez oldum sonunda iş yerinden arkama bakmadan istifa ettim ve işten ayrıldım. Görmemek adına katlanabilmek adına kaçtım, hem işimden oldum hem sevdiğim adamdan oldum kendi ailemin çevremin gözünde rezil oldum. bunlardan intikam almam lazım gerek diye büyücülerin peşine düştüm.

Kimi üç gün dedi kimi beş gün dedi kimi olana kadar bu yolda beraberiz dedi amaç hep para olmuş parayı aldılar bir daha ofislerinde bulamadım telefonlarıma çıkmadılar parayı aldıkça daha fazla para istediler bu işlerin böyle olduğunu anladım ama çıkar yolum kalmamıştı artık hayata tutunabilmem için tek çıkar yol bana bu gözüküyordu.Detaylara girmek istemiyorum.

Medyum Olcay adını her yerde görmüştüm ama nedense onunla çalışma yapmamıştım bana herkes farklı vaadler veriyordu olcay beyle konuştum ama vefk yaptırmak istemedim süresi çok uzundu o kadar beklemeye vaktim zamanım yoktu ya da ruhum bunu kaldırmıyordu. internette araştırma yaparken medyum olcayın papaz büyüsü hakkında yorumlar okudum.

Diğer sitelerde ve bu sitelerde yazılanlarında yalan olduğunu düşünmüştüm başta ancak dediğim gibi başka çarem yoktu o kadar yıprandım ki denemek zorunda hissettim kendimi, işlemi yaptırdım 21 günlük bir uygulama bana verildi uygulmasını yaptım ve dediği zamanda etkisini görmeye başladım.

Tekrar işime gücüme döndüm içimde ki acı bitti özet olarak adam o kızdan ayrıldı, şimdi o benim peşimde koşuyor artık ben onu kullanıyorum benim ona karşı bir sevgim kalmadı ancak nefretimi kusuyorum benden çalınan yılların intikamını alıyorum.

Bir çok kişi mağdur oluyor çözüm arıyor bu sıkıntıları çeken bilir insanların neler hissettiğini, benim kimse duyar eder diye korkum yok kimseden çekincem yok arkadaşlar telefon numaram 0545 864 66 94 tür. Medyum olcay beyi sonuna kadar tavsiye ederim, papaz büyüsünü şiddetle öneriyorum. Bana numaramdan ulaşabilirsiniz bilgi almak istiyorsanız müsait oldukça bilgi vereceğim, ben derdime çözüm buldum sizlerinde çözüm bulmanızı dilerim.

Aşk Vefki Yaptırdım

Arkadaşlar Merhaba.ben olcay hoca ile aşk vefkine başladım.Kargom henüz gelmedi.2 yıldır çok sevdiğim ve çok emek verdiğim bir erkek içn yaptırıyorum.Bu insan bana sevgili gibi.En sonunda onu sevdiğimi açık açık söyledim. Hiçbirsey hissetmedim sana dedi.Daha başka rencide edici şeylerde söyledi tabi.Çok kırıldım.iki sene peşinden koştum resmen.İstiyorum ki o da aşık olsun bana,söylediklerinden dolayı pişman olsun. Yakın zamanda vefk yaptıran arkadaşlar lütfen paylaşsın burada.

OLCAY HOCA AŞK VEFKİ YAPTI. ÇOK ŞÜKÜR ÇOK FAYDALI OLDU

Olcay Hoca sayesinde sevgilimle aramız düzeldi. İlişkim bitmişti ama sevgilim tekrar geri döndü. Olcay Hoca olmasa sevgilimi 2 yıllık emeğimi kaybedecektim. Kesinlikle Olcay Hoca çok iyi bir hoca. 2 yıldır devam eden bir ilişkim var. Sevgilim işi için bir süreliğine sürekli seyahat etmek zorunda kaldı. Daha önce hiç ayrı kalmamıştık böyle. Başlarda birbirimizi çok özledik ve bu ayrı kalmalar bize çok zor geliyordu. Ben onu çok seviyorum. Hala ondan ayrı kalmak canımı çok acıtıyor.Ama sevgilim bir süre sonra benden uzaklaştı. Bunu hissediyordum. Sürekli arayan, aşk mesajları yazan adam günde bir kere bile aramaz oldu. Ben onu ararsam bazen açıyor, çoğu zamanda müsait olmadığını söyleyip sonra arıycam diyordu. Aman allahım dünya başıma yıkılıyor, gerçekten canım yanıyordu. Başka biri olup olmadığını sordum, kesinlikle öyle bir şey yok ama eskisi gibi değilim dedi. Benden uzaklaştığını, kafasının karışık olduğunu söyledi. Biraz düşünmeye ihtiyacı varmış. Dünya başıma yıkıldı sanki Bize ne oldu anlayamadım. Nefes alamıyorum gibi hissediyordum. Arkadaşımla dertleştim. İyiki de anlatmışım. Bana Olcay Hocayı önerdi. Onun ablası Olcay Hocadan eşi için yardım almış, çok faydasını görmüş. Onların evliliği kurtulmuş. Hemen aradım Olcay Hocayı. Sağolsun, çok anlayışlı,çok ilgili bir insan. Bana vefk işlemi yapacağını, işlemin bir hafta sürdüğünü, etkisini de bir kaç hafta içinde göreceğimi söyledi. Aynen dediği gibi oldu. Bana bir muska gönderdi Olcay Hoca. Onu üzerimde taşıdım. 20 gün olmadan sevgilim tekrar sık sık beni aramaya başladı. Yaşadığı duygusal karışıklığın geçtiğini söyledi. Allahım çok şükür sevgilim normale dönüyordu. Şimdi gayet iyiyiz çok şükür. Olcay Hoca sayesinde aşkım, ilişkim, 2 yıllık emeğimi kaybetmekten kurtuldum.Olcay Hocadan Allah razı olsun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten konuştuğunuzda anlarsınız Olcay Hocanın ne kadar iyi olduğunu. İyi ki Olcay Hocayı buldum. Çok şanslıymışım. Olcay Hocanın numarası:05323671325.

Medyum Bilen Hoca beni 7 bin tl dolandırdı

medyum bilen Hoca tarafından dolandırılmış olmanın acısını hala yaşıyorum. Evet yanlış duymadınız size kendisini çok iyi bir medyum gibi gösteren medyum bilen hoca aslında sadece ve sadece bir dolandırıcı. İnsanların parasını alıp kaçmaktan ve insanların ahını almaktan başka yaptığı ve yapabildiği başka herhangi bir şey bulunmuyor. Güzel bir bakkal dükkanı mahallemiz içerisinde bulunuyordu ve gerçekten de çok iyi şekilde işliyordu. İşten çıktıktan sonra babam sana burayı devir alalım ve bu bakkalı iş yerin yap hem çok güzel çalışıyor dedi. Bende bunun üzerine iyi bir fikir olduğunu düşündüm ve birikmiş paramın üzerine bir miktar kredi çekerek bu işe giriştim. Çok geçmeden aldığım bakkal dükkanı 3 sene içerisinde koca bir market haline geldi ve gerçekten de çok iyi para kazanıyordum. Daha sonra karşıma bir kız çıktı ama bu kız hiç sevmeyeceğim ve karakter olarak bana uygun olmayan bir kızdı. Benimle tanışmak görüşmek istediğini açık açık dile getirse dahi hiç bir şekilde onun bu tekliflerini kabul etmedim. Çünkü nasıl desem bir şekilde paramda ve malım da gözü olduğunu hissediyordum ve bundan dolayı da kabul etmiyordum. Gel zaman git zaman bu kızar karşı bir şeyler hissetmeye ve ardından da ne isterse aynı anda yapmaya başlamıştım. Babam ve annem bu duruma çok tepki gösteriyor ve onlara da karşı geliyordum ama zaman zaman bunun yanlış olduğunu biliyor olsam dahi hiçbir şey yapamıyordum. Sonra annem yakın bir akrabadan nohut büyüsü adında bir büyü türü duymuş ve üzerimde nohut büyüsü bulunabileceğini düşünerek beni medyum Bilen Hoca tarafına götürdü. Medyum Bilen Hoca benim paramın ve marketimin olduğunu duyunca benden bulunan nohut büyüsü bozma işlemi için tam 7 bin tl para istedi ve bende mecburen kabul ettim. Ertesi gün gelin dedi ama gittiğimizde ortalıkta yoktu ve yanında ki evde bulunan insanlar biz gittikten sonra hemen taşındığını söylediler. Anladım ki medyum Bilen Hoca tamamen bir dolandırıcıymış.

Olcay hoca ile çalışıyoruz aşk vefki

Arkadaslar bende olcay hoca ile çalışıyorum vefki tasimaya başlayalı 7 8.gunume giricem daha bugün iletisime gectik kiz arkadasim ile beni engellemisti ve geri açtı konuştuk sonra da geri engelledi ama pozitif enerji tutuyorum icimde. İnşallah olur

Acil Yardım!

Bilgisi olan birisi bakabilir mi?

Yaklaşık 50 gün önce üçlü aşk vefki yaptırdım; üzerimde taşımam gereken, ağaca asmam vs. Tuttu da. Ama günler önce ağaca asılan vefkime bakmak istedim ve vefkim yok olmuş. Herhangi bi ters durum olmaz değil mi arkadaşlar? Ya uçarak kayboldu ya da bir şekilde ağacın rüzgar etkisiyle bir yere falan düşmüştür. Faydasını gördüğüm vefkimde herhangi bi ters durum olmaz değil mi? Lütfen bilgisi olan birisi cevaplayabilir mi.

Vefk Yaptıranlar

Herkese merhaba,

Aşk vefki yaptırmak istiyorum fakat korkuyorum. Bu işlemi yaptıran arkadaşlar neler yaşadıklarını ve bu sürecin nasıl işlediğini biraz anlatabilir mi. Vefki yaptırdığınız kişide nasıl değişimler yaşandı?

Husabi dolandırıcı sakın inanmayın

belkide yayınlamıcak site dertden bende muzdaribim bana attı attı meal sonra öğrencilerime burs diye benden 1000 aldı ve sonra sustu ama ben naptım gittim şikayetçi oldum savcılıkta görücek sende aynı şekilde yap ben başka siteden bulmuştum 1 ay önce bende şuan işlemi bir kadın hocaya yaptırdım büşra hanıma bak gönderceğin hesap adıyla olan hocalara yaptır sakın ha tavsiye sana bu hocayada ilk güvenmedim ama yaptığı işlem ve hesapların ve bana gelen kargoda ev adresini yazması güven verdi başladık şuan ailem bana karşı çok iyi oldu benden soğuyan ailem isindi oyuzden çoçk çok araştıeın yoksa dolandırılıyoruz hep büşra hanımı arayaın kendinize göre değerlendirip yaptırın ama her hocayı araştırın arkadaşlar 05437295165

nişanlımlım tarafından terkedildim

merhaba 3yıldır birlikte olduğum nişanlım tarafından terkedildim malesef.bunun sebepleri de aşırı kıskançlığı vardı perde kapı açtırmıyodu dışarı çıkartmıyordu zaten aynı evde yaşıyorduk hayatımı zindana çevirmişti ama sevdiğim için katlandım.son günlerdede olayın dozu kaçtığından kıskançlık vesaire bende dayanamadım ayrılmak istedim ciddi değildim ama beni terketti napabilriz hem geri dönmesi içn hemde aşırı kıskançlığı için sizi telefonla arasam ayrıntılarını anlatsam yardımcı olabilir misiniz çok zor durumdayım yüreğim sıkışıyor teşekkürler

Aşk Vefki ‘Medyum Olcay Hoca’

Merhaba

Bende vefk yaptırdım Olcay hoca ile 2015 temmuzda ve vefkin ilk 15 günü içinde sevgilim geri döndü dönmesine ama eskisi gibi değildi yani ilişkinin ilk zamanlarındaki gibi güzel tatlı sözler söylemiyordu daha ilgisizdi ama beraberdik.
Aralık’ta yani geçen ay ilişkimizi güçlendirmek ve bana evlenme teklif etmesi için Olcay hoca ile yeniden görüştüm, ertesi gün ise sevgilim benden sudan sebeple ayrıldı, şu an ikinci vefki tekrar geri dönmesi ve evlilik için yapıyorum Olcay hocaya bütün süreci anlatıyorum tabi bu arada.
Fakat ikinci vefkten o kadar umutsuzum ki Olcay hocam ise sabırlı olun diyor.
Sevdiğim adam ise yılbaşından 1 hafta önce benden ayrıldı, yılbaşı gecesi ise bana karşı vicdanen rahatsız olduğu şeyleri anlattı ama geri dönmedi. Dün gece dayanamadım yazdım. Yalnız kalmak istediğini söyledi.
Olcay hocama bunu da yazdım detaylı ama cevap alamadım. Sadece geçen hafta sabırlı olun dedi. Bir an önce sevdiğim adam pişman olsun ve geri dönsün istiyorum çok sabırsızım 🙁

MEDYUM OLCAY AŞK VEFKİ

Merhabalar benim adım aysel.Bundan 3 ay önce birisiyle tanıştım.Bende oda birbirimizi çok sevdik geriye sadece ailelerimizi razı etmek kalmıştı.Ama babam nuh diyor peygamber demiyordu sebep olaraksa selim’in bir işi olmamasını bahane ediyordu.Babam iki dünya bir araya gelse yine seni vermem diyordu annem benim çulsuza verecek kızım yok deyip hergece beni ağlatıyorlardı.En sonunda benim görüşmelerimide engellemeye başladılar.Daha sonra halimi gören bilen arkadaşım internette bulduğu medyum olcay diye birisinden bahsetti.Yapacak hiçbirşeyim kalmamıştı bende bir umut aradım.Olcay Hoca vefk çalışmasını bana önerdi.Belki inanmayacaksınız ama 1 ay dolmadan babam hayırdan başka birşey demeyen adam ikna oldu.Şuan evlilik tarihimiz belli.Hayırlısıyla önümüzdeki ay evlenecez.Şuan hazırlıklarını yapıyoruz.Burdan Olcay Hocaya çok ama çok teşekkür ediyorum.Benim durumumda olan kişiler varsa kesinlikle aramalarını tavsiye ediyorum.Teşekkürler medyum Olcay.Numarasını yazıyorum 0532 367 13 25 kesinlikle arayın.

Medyum Olcay Papaz Büyüsü

Merhaba arkadaşlar benim sorunum erkek arkadaşımla ilgiliydi ben iki yıl once belki de tamamen imkansız saçma sapan bi aşkın içinde buldum kendimi ben 22 yaşındayım o 46 yaşında her söylediği yalan olan bi herif ve malesef aşık olmuştum bir kere ama o hep kandırdı beni ben uzak durdukça o üzerime düştü bir buçuk yıl resmen oynadı benimle ve sonra başından attı beni ve ben de Son çare olarak medyumlara başvurdum ilk islemimi olcay hoca ile yaptım vefk işlemi onun süresinin uzun olduğunu öğrenince papaz büyüsüne döndüm herseyi eksiksiz yapmaya çalıştım ve en sonunda istediklerim yavaş yavaş olmaya başladı işlemler biteli bir buçuk ay oldu sürekli arıyo benim olduğum şehire geliyo beni çok sevdiğini söylüyo 🙂 ama ara ara da yine eskisi gibi oluyo günlerce aramiyo hiç bu normal mi bilmiyorum ama o benim için yaptıkları bile yeter çünkü bizim ilişkimiz için bunlar tamamen imkansizdi allah olcay hocadan razı olsun ama bu gel gitleri normal bi papaz büyüsü yaptırıp bu durumla karşılaşan varsa yorum atarsa çok mutlu olurum

Sevgilimi Bana Geri Döndüren Hoca

Herkese cümleten hayırlı günler arkadaşlar.Benimde buraya yorum yazan diğer kişiler gibi başımdan kötü medyum hoca tecrübeleri geçti.Malesefki denize düşen yılana sarılıyor ve umudunu hocalara bağlıyor.Bende öyle yaptım ve aramadığım medyum hoca kalmadı desem yeridir.Allaha çok şükür allahın sevdiği kuluymuşumki karşıma Olcay Hocayı çıkardı.Daha sesini ilk duyduğumda bilgisinwe ilimine aşık biri olduğunu anlamıştım.En çok şaşırdığım konuysa ne fiyat ne çalışma demeden ilk önce sesini çıkarmadan dikkatlice sıkıntımı dinledi.Diğerleri direk para şunu yapalım falan diye parama göz koyrken olcay hocam çok farklıydı.Bana 3 tane çalışmasını anlattı üçüçnüde fiyatları birbirinden farklıydı ve seçim senin dedi bana ünüde yapabiliriz dedi.Diğer hocalar hemen en yüksek olanı yapalım diyordu.Bende çok param olmadığı için VEFK işlemini seçtim.İlk başlarda hiçbir gelişme olmadı ama umudumu hiç kaybetmedim olcay hocam bana sürekli sabret sabret diyordu ve öylede oldu.Sabrın sonu selamet oldu ve eski sevgilim bana eskisinden daha büyük bir aşkla geldi ve allaha şükür o gün bugündür birlikteyiz.Allahım olcay hocadan binlerce kez razı olsun.

medyum olcay 33. gün

Arkadaşlar herkese merhaba.Olcay hoca ile vefk çalışması yapıyoruz.Bugün 33. gün kaldı 7 gün.İkinci ve on altıncı gün karşı taraf benimle iletişime geçti.On altıncı günden beri ses yok ve buda benim moralimi bozmaya basladı açıkçası.Süreçte sona gelindikçe insan çok gergin oluyor olcay hocaya vefk yaptıranların yorumlarını bekliyorum arkadaşlar lütfen gelişmeleri haber verelim birbirimize!!!!

Medyum Olcay Vefk

herkese merhaba olay beyle vefk çalışması yapıyorum.Bugün itibari ile 31. gün kaldı 9 gün 2. ve 16. gün kişi benimle iletişime geçti fakat ondan beridir ses seda yok.Arkadaşlar sizden ricam vefk yaptıranlar yazabilir mi kimse yorum yapmıyor nasıl iş anlamadım yorumlarını bekliyorum

Aşk vefkinde Medyum Olcay en iyisi.

Ben burda yazılan soruları ve yorumları düzenli takip eden birisiyim. Aşk vefki konusunda herkesin kafasında sorular ve şüpheler var. Ben de bundan 5 ay önce hem adaşım, hem de hemşehrim olan Medyum Olcay’a gidip aşk vefki uygulaması yaptırdım. Burada ilk olarak size bahsetmem gereken şey şudur; birçoğunuzun tahmininden çok daha farklı bir uygulama bu vefk uygulaması. Bu kesinlikle bir büyü değil, aksine negatif hiçbir şey getirmeyecek, sevgi ve iyi niyet odaklı bir uygulama. Daha sonra şunu söyleyeyim, Medyum Olcay yoğun birisi ve ona hemen ulaşamazsanız yılmayın, arayın. Mutlaka size geri dönüyor, derdinizi cankulağıyla dinledikten sonra size ne yapılması gerektiğini bir bir anlatıyor ve sizi aydınlatıyor. İçinizde hiçbir şüphe barındırmayın onu ararken çünkü bunu hakeden birisi değil.
Ben de aşk vefkini yaptırdıktan bir süre sonra karşı tarafla yani sevdiğim kişiyle bir iletşim içine girmeye başladım. Medyum Olcay’la bir süre hiç konuşmadık, bir ara bana bir kargo yolladı ve içinde bu uygulamayla ilgili materyaller vardı. Daha sonra ondan bir telefon aldım bana bu vefki uygulamaya başladığını söyledi ve yolladıklarını nasıl kullanmam gerektiğini de net bir şekilde anlattı. O günden beri dediklerini uyguluyorum Aşk vefki uzun vadede sonuç verirmiş. Bana da öyle oluyor. Aradan geçen şu 3 ayda yol katettim bu konuda. En azından artık o insanla bir iletişimim var, eskiden o da yoktu. Önümüzdeki günlerde daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü Olcay Bey’e güveniyorum. Bence o bu işin ehli. Sadece bu kızın benlle konuşmasını sağlaması bile çok büyük bir şeydir benim için.

Medyum Olcay Aşk Vefkinde Başarılıdır, Merak Etmeyin

Merhabalar mutsuz erkek rumuzlu arkadaşa hitaben yazıyorum bu yazıyı…
Ben de zamanında aynı dertten muzdarip olarak Olcay Hoca’ya gitmiştim kardeşim. Bana inanır mısın bilmiyorum ama boşuna endişelenmemeni ve Olcay Hoca’ya güvenmeni tavsiye ederim. Çünkü kendisi aşk vefki uygulamasında bence on numara bir hoca. Ben de senin gibi biraz beklemiştim o dönem. Medyum Olcay seni aramıyorsa bu süreçte, çok yoğun olarak vefki uygulmaya çalışıyordur. Merak etme o seni aradığında, sen de benim gibi mutlu bir adam olacaksın artık ve sevdiğine kavuşacaksın. Ben şu an vefk uygulattığım kişiyle evliyim, çok mutluyum ve eşim 2. çocuğuma hamile. Darısı başına kardeşim. İyi haberlerini bekliyoruz. İyi geceler

Medyum olcay vefk

Arkadaslar merhaba sevgilimden ayrilali tam 37 gun oldu bende olcay hocayla islem yaptirmaya karar verdim.bugun vefkin 25. Gunu 2.gun mesaj 16.gun arama gerceklesti oyle havadan sudan konustuk.16. Gunden beri ses seda yok tekrar.olcay hocaya vefk yaptiran arkadaslar tecrubelerimizi birbirimizle paylasalim yorumlarinizi bekliyorum

Aşk vefkini en iyi hangi medyum yapıyor lütfe bilgi verir misiniz?

iyi geceler hepinize. yorumlarınızı okudukça kafam iyice karıştı. ben de bir kıza deli gibi tutkunum. onu 3 senedir tanıyorum ama bir türlü bana yüz vermedi. kaç kere şirinlikler yaptım hediyeler aldım, kabul bile etmedi. bildiğim kadarıyla hayatında kimse de yok. ama çekingen bir kızmış belki de pek rahat hissetmediğinden böyledir bana karşı bilemiyorum ama beni beğendiğini de düşünüyorum. anlayacağınız benim de dengemi bozdu bu kız. artık ne düşüneceğimi şaşırdım bir yüz veriyor bir yüz vermiyor niye böyle anlamıyorum ve çok üzülüyorum. bu işe bir çözüm olarak aşk vefkini deneyebilirim diye düşündüm ama en iyi hoca hangisidir hiç bilmiyorum. lütfen bana bilenler yazabilir mi ben de aralarından seçerim. teşekkürler şimdiden herkese.

Allahuteala Medyum Olcay Hocadan Razı Olsun

Herşey bütün sorunlar dertler bir yana olcay hocam bir yana.Allahım ondan biblerce kez razı olsun.İşlem yaptırmadan daha dost olmuştuk diyebilirim.Kıymetli hocam işlem yaptırmadan önce bir kere bile kardeş sen işlem yaptırmadın ne arayıo duruyorsun demedi.Sorunumu derdimi dert kabul etti ilgilendi sağolsun.Tek kelimeyle gerek kişilik gerek tecrübe yönünden tam anlamıyla 10 numara karaktere sahip olduğunu söyleyebilirim.Öğrenci olmamdan dolayı vefk işlemi yaptırmıştım olcay hocaya.Sabırsızlıkla kargomu bekliyordum günde 2 kez arıyordum desem yeridir.Sağolsun okumaları bittikten sonra kargom geldi ve üzerimde taşımaya başladım.40 gün boyunca kesinlikle düşürmedim ve tek bir gün bile duamı atlamadım.40 gün içinde 1 senedir hiç mesaj atmayan kız arkadaşım haftada 2 3 mesaj atıp haftada 1 de beni aramaya başlamıştı.Neye uğradığımı ne yapacağımı şaşırmıştım.40 gün bitti vefkimi yakıp gömdüm.Allaha şükür eski günlerimize yavaş yavaş geri dönüyoruz.Olcay hocama burdan teşekkürlerimi iletmeyi kendime borç bilirim.ALLAH RAZI OLSUN HOCAM. numarasınıda yazıyorum isteyenler için :0532 367 13 25 dir.

Aşk Vefki

Allah rızası için şu durumu açıklayın biri tutmaz diyor biri etki gösterir diyor ben kafayı yemek üzereyim. Olcay beye yaptırdığım vefkte final bakımını bekliyorum ben herşeyi yaptım 7 günüm kaldı.. Admin şu konuları silme lütfen.

Medyum Olcay Bey Aşk Vefki

Evet arkadaşlar bugün 40. günü tamamlıyorum. Olcay hocaya mesaj attım gece bakım yapacağını söyledi, ve yarın yapmam gerekenleri mail atıp bildircekmiş. Ama hala bir tepki yok olumlu yada olumsuz. Sizce olacak mı yorum yapabilir misiniz lütfen daha önce vefk yaptırıpta sonuç alanlar..

Olcay Hoca Aşk Vefki

kafayı yemek üzereyim 38. gündeyim hiçbir olumlu tepki yok bu beklemek ne kadar zor birşey olcay hocamla inşallah başarırız bu durumu dualarınızı ve yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen belki yorumlarla birbirimizden güç alırız…

Sevdiğine kavuşmak için dua

Bir kimseden mühim bir dileğinin yerine getirilmesini istersen, şu uygulamayı yapınız: Esmâ-i Kamerin yedili hatemini bir kâğıt üzerine yazdıktan sonra, üzerine daveti yedi veya on bir defa oku. Daha sonra hatemi üzerine al ve dileğini yerine getirecek olan kişinin yanma doğu tarafından gidersen, Allah (c.c.)’m izniyle dileğin yerine gelir. Bu mesele diğer amellerde ve işlerde de kullanılır.

Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Ben Nerden İnandım Bu Medyuma !!

Günümüzde ortaya birçok kendini medyum sanan, kendini etrafa medyum diye tanıtan insanlar çıkmıştır. Bu insanların temelde amacı medyumluk veya bunun gibi benzeri şeylere merak duyan ve bununla ilgilenip bu işlere para veren insanların paralarını ceplerinden almak yani onları dolandırmaktır.

Bu tarz insanların etrafta çoğalır olması gerçekten engellenemez bir konu olmakla birlikte bu insanlardan uzak durup gitmemekle bu insanların ortadan kaybolmalarına ve bu dolandırıcılık sektörünün git gide yok olmasına yardımcı olabiliriz. Medyum şehzade gibi kendilerine ulvi isimler koyup insanların doğrudan doğruya bilinçaltların saldırıda bulunan ve isimlerinden dolayı kendilerini seçmenizi sağlayan birçok insan bulunup bu isim tarzları yine onların taktiklerinden sadece birisidir.
Siz medyumluğu fal baktırmaya veya bunun gibi benzer konulara ilgi duyuyor olabilirsiniz ama sizin bu ilginizi kendisine bir fırsat gibi görüp sizi dolandırmak isteyen insanlara bu fırsatı vermemek yine sizin göreviniz. Bu nedenle bu tarz yerlere veya medyunlara gitmeden önce gereken her türlü araştırmayı yapmalı yani alınabilecek her türlü tedbiri almalı ve ondan sonra işe koyulmalısınız. Bununda en garanti yöntemi bu şekilde birinci ağızdan gitmiş olan kişilerin görüşlerine kulak vermek olacaktır.Kendinizi ve paranızı kaptırmayın. Ortamda bu kadar bu işi kötüye kullanana insan olduğunu bildiğiniz halde bunu bile bile dolandırıcılara yol açmayın ve kendi tedbirlerinizi kendiniz alarak bu tarz insanların ortadan kaybolmasına katkı sağlayın.

Başıma Gelen Kötü Olay

Hayatımızın bir döneminde yaşadığımız sıkıntılar, sürpriz gelişmeler, kendi başımıza çözemediğimiz sorunlar bizleri farklı arayışlara yönlendirebiliyor. Böyle zamanlarda medyumlar umut ışığı olabilmekteler. Çaresizliğe düştüğümüzde, ne yapacağımızı bilemediğimizde çalmaktan şüphe duymadığımız bir kapı medyumlar. Bizlere pek çok konuda yardım edebileceklerinin vaadi, denize düşmüşken tutunacak bir dal bulma hissi ve tabii olumlu birçok beklenti veriyor hepimize.

Hayatımın zor dönemlerinden birinden geçtiğim şu günlerde ben de birçok kişi gibi umudumu kaybederek çıkış yolları aramaya başladım. Önce kendi imkânlarımla sorunumu çözmek için çaba harcadım. Evlilik hazırlıkları yapan, umutlu ve mutlu bir insanken birden büyü bozuldu. Ailelerden kaynaklanan sıkıntıları aşamayarak nikâha kısa bir süre kala ayrılmak zorunda kaldık. Bu benim istediğim bir ayrılık değildi çünkü nişanlımı çok seviyor ve evlenmeyi de doğal olarak çok istiyordum.

Aileler neden gençlerin arasına girer, neden ortalığı karıştırıp en mutlu olacakları günleri onlara zehreder hiç anlayamam zaten. Bizde de durum tam olarak böyle gelişti. Bir kahve falında sizde büyü var ayrılmanız için yapılan. Kayınvaliden seni istemiyor dedi falı bakan kişi ve bana Medyum Sadi diye birinin önerdi. Önce çok mantıklı bir çözüm gibi gelmese de içimde uyanan”acaba”sorusuyla irtibat kurdum kendileriyle.

Sorunumu anlatıp ne yapılabilir diye sorduğumda öyle rahatlatıcı ve güven verici bir tepki aldım ki; kendi kendime “tamam, oldu bu iş” dedim. Kayınvalidem bana büyü yaptırmıştı ve bu medyum sayesinde de ben büyünün olumsuz etkisinden kurtulacaktım. Umut dolu sabırsız bir bekleyiş sürecinin ardından, tüm söylenenleri yapmama rağmen sonuç: hüsran. Hiç bir işe yaramadı, param gitti ve ben mutsuzum.

Medyum Olcay Hoca Aşk Vefki

Herkese iyiakşamlar şuan tuşlara basarken inanın elim titriyor ne yazacağımı ne söyleyeceğimi tam olarak bilmiyorum ama çok çok çook mutluyum.1 senedir benden ayrı olan sevgilim olcay hoca sayesinde bana geri döndü.Kafayı takmıştım ona benim olacaktı benim olacaktı başka çaresi yoktu ve gerçek oldu.İşlem yaptırmadığım medyum kalmamıştı bütün yolları denedim altın küpemden telefonuma kadar bu iş için sattım varımı yoğumu internetten bulduğum medyumlara verdim ama hiçbirisinden kibritçöpü kadar sonuç alamadımEn son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum olcay hocayı buldum ve o güne şükürler olsun yaptığımız aşk vefkşyle sonuç aldık hiçde ümidim yoktu açıkçası.Olcay hoca bambaşka birisi çıktı.Diğer hocalar gibi bana en yüksek işlemleri yapalım demedi hepsini anlattı benim param vefke uygun olduğu için ben vefki seçtim ve şükürler olsunki seçmişim.Bu akşam iftardan sonra erkek arkadaşım bana seni çok özledim diye mesaj attı rüyalarına giriyormuşum.Direk olcay hocanın söylediği rüyalarına gireceksiniz lafı aklıma geldi.Bu siteyi işlem yaptırdığım günden beri takip ediyor ve allahım nolur banada buraya yazmayı nasip et diyordum ve gerçek oldu.Olcay hocamdan allah bin kere razı olsun hem beni erkek arkadaşıma kavuşturdu hemde medyumların elinden kurtardı çevremdeki soran bütün arkadaşlarıma yarın kesinlikle açıp bir bir anlatıcam numarasını vericem herkes sonucu bekliyordu allahıma şükürler olsunki gerçek oldu.Benim düştüğüm durumlara sizde düşmeyin direk olcay hocamla çalışın gerçekten tek kelimeyle işini biliyor.Numarası 0532 367 13 25

Aşk Vefki Sıkça Sorulan Sorular

Evrensel bakımdan sınırları aşan bir mucizevi etkiye sahip olan dua ve büyüler, aşk vefki ile kapsamını giderek genişletmektedir. Aşk vefki duaların içinde Arapça, Süryanice ve İbranice olmak üzere çok sayıda dillerin, aşk dualarına anlam kazandırdığı, ilmi uygulamalara verilen addır. Aşk vefki dillerin buluştuğu ortak dünyasında kişileri manevi huzura ulaştıran en büyük fıkıh becerilerindendir.

Sevdiğinden tez zamanda haber alınması, bağlama ve birleştirme duaları kapsamına alınan vefkler, okuma çalışmaları ile ün kazmaktadır. Alanında yetkin hale gelen medyum ve hocalar farklı dillerde hazırladığı vefk çalışmaları ile aşkına karşılık bulmak isteyen kişi ve eşlere çözüm üretmektedir. Karşılıksız âşık olan ve aradığı aşkı yakalayamayan kişiler aşk vekfini günün belirli saatlerine okuyarak ve yanında taşıyarak kısa yoldan emeline ulaşmaktadır.

Eki süresi ve başarısı kanıtlanmış aşk vefki sure ve ilmihal yazıları, her bir kelamında sevgiliyle sarsılmaz bağ taşıyacak nitelikte tılsım gücüne sahiptir. Temiz beden ve halis dua ile okuduğunuz aşk vefklerini sevdiğiniz kişiye sunarken, abdestli ve olumsuz fikir ve düşünmeden arınmış olmalısınız. 24 saatte dahi etki eden, esrarengiz bir tılsım gücüne sahip olan aşk vefki, Allah’ın kelamı ile uygulandığında caiz bir nitelik taşımaktadır.

İlmi konularda güvenilirliği ve İslami becerisi ispatlanmış olan medyum ve hocalar, aşk vefkini hazırlarken çeşitli dillerden faydalanmaktadır. Arapça dillerinin harmanlanarak oluşturulduğu vefk ilmi, sevenlerin ve âşıkların en çok tercih ettiği dualardandır. Boşanmış sevgilisinden ayrılmış ve evlenmek isteyip evelenemeyenler gibi çok sayıda yalnız kişi, aşk vefki okumaya ilim kudreti ile devam etmektedir.

Bilimler teorisinin en derin ve muazzam derecede tılsım gücü olan havvas ilmi, aşk vefki dua uygulaması ile takip edilmektedir. Kendini yalnız hisseden ve sevdiğine şirin görünüp kendini sevdirmek isteyenler, sevdiğine kısa yolan kavuşmak isteyen, eş ve sevgililer aşk vefki okuyarak bu emellerine kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Arap ilmihal zenginliği içinde farklı dillerle tasarlanan bu ilmi, aşk ve muhabbet bağıyla güvenle okuyabilirsiniz. Aşk vefki mucizesi ile ruh dünyanızı dinginleştirerek rahat ve huzurlu bir şekilde hayat yolculuğunuza devam edebilirsiniz.