Medyum Melih İncebiz Hoca

Büyü yüzyıllardan günümüze kadar gelen özel tılsımlara verilen addır. Medyum kişiler farklı işlemler yapan yetenekli insanlardır.

Bu bilgi birikimlerini birbirine aktarması ile günümüze kadar gelmiştir. Zamanla bunu yapanlara büyücü Hoca ve Medyum adı verilmiştir. Medyum ruhlar ve canlılar arasında iletişimi sağlayan kişiye verilen addır. Doğuştan gelen bu özel yetenek gerekli üstadlardan alınan bilgilerle de harmanlanıp bugünkü medyumluk kafasına ulaşmıştır.

Günümüzde medyumluk oldukça yaygın bir meslek haline gelmiştir. insanlar medyumlara başa çıkamadığı sorunlarla başvururlar. Normal yollarla yön veremedikleri hayatlara büyü ve tılsımla yön verirler. Medyumluk son yıllarda o kadar yaygınlaştı ki bir medyumun dolandırıcı mı bu işi sadece para kazanmak için mi yapıyor yoksa insanlara yardımcı olmak için mi yaptığı belli olur. Büyüler uydurmaca mı diye merak ederseniz bizim sitemiz gibi güvenilir sitelerden Medyum Melih İncebiz yorumları ve Medyum Melih İncebiz şikayetleri bulabilirsiniz.

Medyum Melih İncebiz kimdir? hakkında bazen çok olumlu sonuçlar görür, bazen de olumsuz sonuçlara rastlayabilirsiniz. Örneğin Medyum Melih’in celp uygulamasını yaptırdım hiçbir faydasını görmedim. Yaptığı büyüler hiç sonuç vermedi. Üstelik paramdan da oldum gibi birçok olumsuz yoruma da ulaşabilirsiniz. Bu konuda sitemiz objektif bir sitedir. Tabii ki Medyum Melih incebiz ile tanıştıktan sonra hayatım değişti. Şimdi çok mutluyum gibi olumlu yorumlara da ulaşabilirsiniz. Aile içi şiddet ve tartışmalar ile ilgili de bir medyumdan destek almaya karar verebilirsiniz. Soğutma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler Medyum Melih İncebiz tarafından uygulanır.

Medyum Melih İncebiz Hoca Kimdir?

Medyum Melih incebiz Hoca kara büyü, beyaz büyü, büyü bozma, aşık etme, evlendirme büyüsü, bağlama büyüsü, soğuma ve soğutma büyüsü, geri getirme büyüsü gibi birçok büyü çeşidinde bir üstattır. Bilgi birikimi oldukça zengindir. Yaptıracağınız büyünün tutmasını istiyorsanız medyumun sizden istediği bütün bilgileri ona vermelisiniz ve yapmasını tavsiye ettiği her şeyi yapmalısınız. Bu bazen büyü yaptırmak istediğini kişinin özel bir eşyası ya da vücuduna ait bir parça giydiği bir kıyafet olabilir. Bazı büyüler uzaktan yapılmak isteniyorsa ona göre materyaller yedirmeli içilmelidir. Büyüler vakti ve zamanında bunu büyü yapacağınız kişiye yedirip içirmenin gerekmektedir. Belirli gün ve saatlerde bunları yaptığımız takdirde büyünüz %100 sonuç verecektir. O kişinin hal ve hareketlerinde değişiklikler olacağını kendiniz de gözlemleyeceksiniz ve istediğiniz sonuca kısa bir zamanda ulaşacaksınız. Medyum ile çalışmaya başlamadan önce onun yaptığı büyüleri ve hakkındaki bilgileri muhakkak incelemek zorundasınız. Hayal kırıklığına uğramamak için bu tür araştırmaları sitelerimizden referans alarak bir medyumla çalışmaya başlayabilirsiniz. Medyum Melih İncebiz şikayetleri inceleyip sizde güven oluşturduğu taktirde bu medyumun gerçekleştireceği uygulamaları talep edebilirsiniz. Üstelik diğer medyumlara göre daha uygun fiyatlarda uygulama yaptırabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1727 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

35 Evet
24 Hayır

“Medyum Melih İncebiz Hoca” için 10 yorum var.

  1. Medyum Dolunay hocama binlerce teşekkür ederim. Benim yuvamı toplayan, eşimi bana geri döndüren oldu. Benim hatalarımla beni terk eden eşim bir daha yüzüme bile bakmaz sanıyordum. Ama medyum Dolunay’ın yaptığı geri getirme büyüsü ile o artık evimizde, benimle beraber. Çok teşekkürler hocam sizin sayenizde çok mutluyuz artık eşimle.

  2. Eşinden boşanmak isteyenler ama bir türlü eşini buna ikna edemeyenler hiç düşünmeden medyum Dolunay’a ulaşsın. Yaptığı ikna etme büyüsü ile beni eşimle boşadı. Eşimi bu duruma ikna etti. Ne kadar mutluyum anlatamam. 0555 171 85 40 numaralı telefonu aradım bunun için. Ya da [email protected] adresinden ulaştım kendisine. Süre boyunca hep ilgiliydi.

  3. Medyum Dolunay’ın adını hep duyuyordum. Ama kesin o da herkes gibi dolandırıcıdır diyordum. Bu şekilde düşünüp de ona ulaşamadığım günlere üzülüyorum. Meğer ne kadar muhteşem ve gerçek bir medyummuş. Bana papaz büyüsü yaptı. Etkisini anında gördüm. Harfiyen her dediğine uydum, ona kalpten inandım. Yüzümü kara çıkartmadı.

  4. Eşimden çok şikayetçiydim. Her gün içkili bir şekilde eve gelir, beni ve de kızımızı döver, bize köpek muamelesi yapardı. Boşanacak gücüm de yoktu. Medyum Dolunay’a koştum resmen. Eşime içkiden uzak tutma büyüsü yaptı. Ardından da evine ve bize bağlama büyüsü yaptı. Hemen işe yaradı. Kızım da ben de size duacıyız Dolunay hocam.

  5. Medyummuş büyüymüş bunlara inanan biri değildim. Ama medyum Dolunay öyle değilmiş ki. Kendisi beni bu gerçeklere inandırdı. Sevdiğim adamı eşinden ayırmam için eşleri birbirinden ayırmak için büyüyü uygulamasında bulundu. Ardından onların ayrılışını ağzım açık izledim. Şimdi sevdiğim adam benimle. Aldığınız parayı son kuruşuna kadar hak ediyorsunuz medyum Dolunay hocam.

  6. Medyum Dolunay bugüne kadar çalıştığım medyumlar arasında bir numaradır. Tek bir kez bağlama büyüsü işlemi yaptı benle eşime. Anında etki ettiğini kendi gözlerimle gördüm. Artık ilk durağım medyum Dolunay hoca olacak. sağ olsun kendisi hem ilgili hem de işinde çok iyi. Teşekkürler medyum Dolunay Bey.

  7. Başımda büyük bir musallat vardı. Medyum Dolunay 2 ay boyunca titizlik ile benim meselemle ilgilendi. Sonucunda dünyalar benim oldu. Bana hazırladığı dualı ve tılsımlı vefki 40 gün boyunca üzerimde taşıdım. Ardından bu musallatın yavaş yavaş beni bıraktığına şahit oldum. Medyum Dolunay sayesinde oldu bu güzellikler. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır.

  8. Bugüne kadar aşkım uğruna ne kadar medyuma gittiysem bir o kadar da dolandırıldım. En son büyük bir bozguna uğradım. Aşkımdan umudumu kesecektim ki medyum Dolunay yardımıma yetişti. Benim için aşık etme büyüsü yaptı. Üstelik maddi açıdan beni zorlamadı. Ama zorlasaydı bile o paraya değerdi, verirdim. Teşekkür ederim hocam.

  9. Medyum Dolunay gerçek anlamda çok iyi bir medyum. Kendisine daha önce 3 adet büyü yaptırdım. Bağlama, ayırma ve aşık etme büyüleri idi bunlar. Her birini başarı ve kusursuzlukla yerine getirdi. 0555 171 85 40 numarasını aradım, kendisi ile her saniye ciddi ve gerçek diyaloglarda bulunduk. Ben çok memnunun, siz de olacaksınızdır.

  10. Aşık olduğum insanın bana aşık olma ihtimali sıfırdı. Ama benim de onsuz yaşama ihtimalim sıfırdı. Ne yapsan, ne etsem onu ikna edemem sanıyordum. Ama medyum Dolunay gerçeğini unutmuştum. Hocamızın yapamayacağı şey yoktu ki. Hemen sevdiğime ikna etme büyüsü yaptı. İnanamadım, bana aşık, benimle olmaya ikna bir insan haline geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.