Medyum Saliha Hoca

Medyum Saliha Hoca ve medyumlar dünyasından en yeni isimler, en güvenilir bilgiler ve haberler, hepsi de sitemizde sizleri bekliyor.

Öncelikle medyum nedir ve kimlere medyum denir, bunu sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca, medyumlardan neler beklemelisiniz, onlardan ne şekilde yardım alabilirsiniz, size neler sunabilirler, bir medyumda bulunması gereken özellikler neler olmalıdır, bunları da sitemizden öğrenebilirsiniz. Elbette medyumların hangi şekilde hizmet verdiklerini bilmek, gerçekten son derece önemlidir. Bunları da sitemizden öğrenebilirsiniz ve ne istediğinize ya da ne şekilde hizmet alacağınıza direk olarak siz de bilinçli olarak yaklaşabilirsiniz. Çok özel ve gerçek medyumları bulmak için doğru seçimler yapmanız ve buna ulaşmak için de sitemizden analizlerinizi yapmanız gerekmektedir.

Medyum Referansları İle Sizlerleyiz

Sitemizde özel özel, medyum isimleri noktasında medyum analizlerini bulacaksınız. Medyum yorumları hem olumlu içeriklerde olacağı gibi, medyum şikayetleri olarak olumsuz içeriklerde de olabilir. Örneğin, Medyum Saliha Hoca kimdir özelinde değerlendirme yapılacak olursa, hem olumlu içerikler, hem de olumsuz içerikler özgür şekilde, tamamen sizlerden gelen ve kaleme alınan yazıların eklenmesi ile oluşturulmaktadır. Medyum Saliha Hoca referans bilgilerine, en doğru şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz. Özetle, tamamen sizlerden gelen yorumlardan oluşan, Medyum Saliha Hoca güvenilir mi, Medyum Saliha Hoca dolandırıcı mı, Medyum Saliha Hoca sahtekar mı bu soruların yanıtlarını net şekilde sitemizde, o medyum için ayrılan bölümde bulabilirsiniz.

Hamaylı İşlemi Nedir

Medyumlar, elbette güvenilir ve gerçek medyumlar tarafından yapılan işlemlerin biri hamaylı işlemidir. Bu işlemin hoca tarafından yapılma süresi 10 gündür. Hamaylı gümüş ile kaplanan bir muska çalışmasıdır. Bu muska hoca tarafından kişinin durumuna göre özel olarak, tılsımlı sözler, dualar gibi içeriklerle hazırlanır. Kendisine hamaylı muskası yapılan kişi 60 gün süre ile kesintisiz olarak hamaylıyı üzerinde taşımalıdır. Bu nedenle, en yaygın olarak boyunda taşınması tercih edilmektedir. Ayrıca, medyum hoca tarafından hamaylı yapılan kişiye özel bir dua verilir. Kişinin bu duayı da 10 gün aralıklarla okuması lazımdır. Bir yasak ise söz konusu değildir. Bu yasaklar neler olabilir, alkol almak, namaz kılma, abdest almak gibi durumlar söz konusu değildir, ancak yine de isterseniz elbette bunları yapabilirsiniz.

Peki hamaylı ne için yapılabilir. Hamaylı medyum hoca tarafından belirlenerek şekilde, birçok niyet için yapılabilir. Bağlama niyeti ile, aşık etme niyeti ile yapılabilir. Burada önemli ola hocanın ne tür bir destek vereceğini belirleyebilecek yetkinliğe sahip olmasıdır. Öte yandan, sizinle sağlıklı iletişim kurabilecek hocalardan destek almaya çok dikkat etmelisiniz. Bir soru sorduğunuzda sizi tatmin edecek yanıtları verebiliyor mu, kendine güvenen ve net şekilde mi cevapları vermekte, işte bunları dikkatle incelemelisiniz. İletişim kurduğunuzda, gerek yüzyüze gerekse uzaktan şekilde size yardımcı olması çok önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

admin
Bu makale admin tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 1814 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
27 Hayır

“Medyum Saliha Hoca” için 10 yorum var.

  1. Medyum Dolunay bana ve de anneme kişiye özel çalışma olan vefk uygulamasını yaptı. Annemin de benim de korunmamız ve de musallatlardan arınmamız lazımdı. Medyum Dolunay bu konuda bize gerçekten çok yardımcı oldu sağ olsun. [email protected] adresinden kendisiyle iletişim halinde olduk her saniye. Çok ilgili ve de samimi bir insanmış.

  2. Eşim beni terk edip gittiğinde stresten hasta oldum. Yapabilecek hiçbir şeyim olmadan 4 ay geçirdim. Çok araştırdım ve medyum Dolunay’ın bu işte en iyisi olduğunu okudum. Kendisine 0555 171 85 40 numaralı telefondan ulaştım. Eşime geri getirme büyüsü yaptı. Eşim hemen bana geri döndü resmen inanamadım. Sağ olun hocam.

  3. Geceleri hiçbir şekilde uyuyamıyor, uyanırsam da çığlıklarla uyanıyordum. Beni koruyacak, korkularımdan ve de musallatlarımdan beni kurtaracak bir şey lazımdı bana. Bu tabii ki de beni koruyacak bir vefkti. Medyum Dolunay profesyonellikle o vefki hazırladı. 40 gün üzerimde taşıdım vefkli muskayı. Ardından tüm sorunlarımın çözüm bulduğunu gördüm. Teşekkür ederim hocam.

  4. Çocuğum okulunu bırakmış, okuldan nefret eden, serseri bir insan haline gelmişti. Bu durum her anne gibi beni de çok üzüyor, bitiriyordu. Medyum Dolunay hocayı zaten tanıyordum. Kendisi çok meşhur ve iyi bir medyum. Hemen ona ulaştım. Çocuğuma eğitimine bağlanması için bağlama büyüsü yaptı. Şimdi ise okulu birincilikle bitirdi.

  5. İşlerim hiç yolunda gitmiyordu. Bırakın bereketli bir kazancı, elime bir kuruş para geçmiyordu. Bir de üstüne üstlük bir borç batağının içindeydim. Medyum Dolunay hoca bana kısmet açma büyüsü yaptı. İşlerim en başta olmak üzere, hayata dair her alanda kısmeti bol olan, taşan bir insan haline geldim. Hocamıza buradan teşekkürlerimi sunuyorum.

  6. Medyum Dolunay hocaya gerçekten ne kadar teşekkür etsem az. Kardeşimin başına bela olan musallatlardan korudu onu. Değişik değişik ve tehlike arz eden tüm hareketlerini de noktalandırdı. Medyum Dolunay hocanın yaptığı vefk sayesinde kardeşim düzeldi. Artık onun başında onu kötü etkileyen bir musallat yok. O da normal insanlar gibi bir insan haline geldi.

  7. Eşime artık daha iyi bir eş olabilmek, çocuklarıma daha iyi bir baba olabilmek ve de kumarla, alkolü bırakabilmek için medyum Dolunay hocadan yardım istedim. Hocamız bana muska aracılığı ile vefk uyguladı. 40 gün bu muskayı bedenimde taşıdım ve 40 gün boyunca abdest aldım. En sonunda ise her bir istediğimin gerçek olduğunu gördüm.

  8. Nişanlım yaptığım hatalar nedeniyle benden ayrılınca, hayatımı sonlandırmayı düşünmüştüm. Medyum Dolunay resmen imdadıma yetişti. Nişanlıma uyguladığı geri getirme büyüsü ile onu yanı başıma tekrardan getirtti. Ben de akıllandım tabii ki de. Medyum Dolunay’ın önderliğinde büyü yaptırmak gerçekten de faydalı bir aşamadır. [email protected] adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

  9. Merhaba herkese. Medyum Dolunay hoca ile 3 farklı büyü aşamasında çalıştık. Bu büyüler bağlama, muhabbet ve de dil bağlama büyüleri idi. Her birinin sonucunu tam olarak istediğim gibi aldım. Kendisi ile 0555 171 85 40 numaralı telefon aracılığıyla her an konuştuk. Sizin derdinize derman olabilecek tek hoca medyum Dolunay’dır.

  10. Eşim alkolik ve de şiddet eğilimli bir adamdı. Bu durum bizi artık boşanma noktasına getirmişti. Medyum Dolunay ile çalışmaya başladık. Şu an hala çalışmalarımız devam ediyor. Ben kendisinden ve de işlemlerinden çok memnunum. Daha seanslarımız bitmemesine rağmen eşimde inanılmaz bir değişim var. Bir de seanslar bitince neler olur düşünemiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.