Medyum Varis

Çocukluğumdan belli medyumlara karşı zaafı olan biriyim özellikle, cin çıkarma, muska yazma, büyü bozma, tılsım, vefk bunlar ilgi alanım dersem doğru demiş olurum. Çevremde bazı kötü durumda olan arkadaşlarıma bir çok defa medyum tavsiyesi veren biriyimdir özellikle Medyum Varis benim gözümde eşi benzeri olmayan, nefesi kuvvetli, manevi dünyası çok özel olan bir kişidir. En son tanık olduğum bir olaysa samimi arkadaşımın aşırı derece kumarbaz olması çevresini bitirdiği gibi de neredeyse yuvası da yıkılıyordu.
Arkadaşımın kumar ve alkol alışkanlığı beni de rahatsız ediyordu ister istemez, sonunda kendisini ikna etmeyi başardım ve Medyum Varis ile görüşmek için randevu aldım. Arkadaşım ilk başlarda bana çok dirense de 100% olumlu sonuç alacağımı bildiğim için ve Medyum Varisi iyi tanıyan şöhretini iyi bilen biri olduğum için kesinlikle seni kurtaracağım sözünü vererek arkadaşımı Medyum Varis’ e götürdüm. Medyum Varis can yoldaşım olan arkadaşıma öyle derinden muhabbete indi ki ne var ne yok her şeyi tek tek öğrendi ondan.
Arkadaşıma muska yapma işlemi gerektiğini biraz sabırlı olmasını ve yavaş yavaş değişeceğini bilmesini istedi, arkadaşım aslında o an hiçbir şeye inanmadı sadece beni kırmamak için gittiğini söyledi bana. Ama aradan 2 – 3 gün geçti arkadaşım 2 gündür alkol almadığını ve kumar oynamaya gitmediğini söyledi. Bende şaşırmıştım bu kadar erken etkimi olur diye. Ama işin ucunda Medyum Varis varsa bence bu gelişme gayet normaldir. Medyum Varis sayesinde arkadaşım kumar ve içkiden kurtuldu, resmen ev kuzusu gibi oldu sürekli ailesi ile birlikte ve çevresine yaptığı hataları düşündükçe neden böyle yanlışlar yaptığını kendi kendine sorguluyor ama sonuçta şimdi düzeldi. En azından evini yuvasını kurtardı, Medyum Varis için ne diyebilirim ki bugün aynı problemi olan arkadaşım, dostum olsa yine hiç çekinmeden Medyum Varis iletişim kurar o arkadaşımı kurtarım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

hasanp
Bu makale hasanp tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum Yorumları
Yazdır
Bu sayfaya 964 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.